Przełącznik sieci światłowodowej PoE 1 port światłowodowy SFP lub SC 100M i 4 porty rj45 PoE 10 / 100M

Podstawowe informacje
Place of Origin: CHINA
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE; RoHS
Model Number: OFS-PE-SF1T4
Minimum Order Quantity: 1 pcs
Cena: negotiable
Packaging Details: 20 pcs per carton
Delivery Time: 5-7 days
Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, paypal
Supply Ability: 5000 pcs per week
materiał: Żelazko Napięcie WEJŚCIOWE: 48V DC (46 ~ 57VDC), nadmiarowy pobór mocy
Port optyczny: Port optyczny LC / SC / FC / ST / LC Długość fali: 850 nm, 1310 nm, 1550 nm
Temperatura przechowywania: -10 ℃ ~ + 70 ℃ Wilgotność: 5% ~ 95%
Wymiary: 140 x 93 x 28 mm Waga: 560 g
High Light:

managed poe switch

,

ethernet switch poe

Przełącznik sieci światłowodowej PoE 1 port światłowodowy SFP lub SC 100M i 4 porty rj45 PoE 10 / 100M

OFS-PE-SF1T4 -2

Wprowadzenie

Przełączniki OFS-PE-SF1T4 4-portowe niezarządzane przełączniki Ethernet obsługujące PoE (Power-over-Ethernet) na porcie 1-4. Przełączniki są klasyfikowane jako urządzenia źródła zasilania (PSE), a zastosowane w ten sposób przełączniki OFS-PE-SF1T4 umożliwiają centralizację zasilania i zapewniają do 15.4 / 30 watów mocy na port. Przełączników można używać do zasilania urządzeń zgodnych ze standardem IEEE 802.3af / PD, eliminując potrzebę dodatkowego okablowania i obsługując IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3x z 10 / 100M, pełny / półdupleks, MDI / MDI -X auto-sensing, aby zapewnić ekonomiczne rozwiązanie dla Twojej przemysłowej sieci Ethernet.

Cechy i zalety

* Zgodność z IEE 802.3 10Base-T, IEEE802.3u, 100Base-TX / FX

* Zapewnienie portu optycznego jednomodowego / wielomodowego SC i portu 10/100 M RJ45, obsługa trybu pełnego / półdupleksu i połączenia auto MDI / MDI-X

* Zgodność z IEEE 802.3af / at zapewnia zasilanie kamer IP przez Ethernet

* Dynamiczny wskaźnik LED, wyświetla aktualny status pracy, zapewniając prosty stan pracy i wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów

* Przyjęcie standardowego sterowania przepływem w pełnym dupleksie IEEE 802.3x, ze standardowym duplexowym sterowaniem przepływem wstecznym

Konfiguracja portu

* Port RJ45: automatyczna negocjacja, IEEE 802.3af / at, 10 / 100Base-T, pełny / półdupleks, Auto-MDI / MDIX, na kablu miedzianym kat5 # z zasięgiem działania mniejszym niż 100 metrów.

* Port optyczny 100Base-FX: port optyczny LC / SC / FC / ST / LC

* Tryb pojedynczy: 20, 40, 60, 80, 100,120 km, opcjonalnie

* Tryb multi: 2, 5 km, opcjonalnie

* Długość fali: 850 nm, 1310 nm, 1550 nm

Opcje wejścia zasilania

* Napięcie wejściowe: 48 V DC (46 ~ 57 VDC), nadmiarowe wejście mocy

* Ochrona przed przeciążeniem prądu

Granice środowiskowe

* -10 ℃ ~ + 50 ℃ (szeroka temperatura)

* Temperatura przechowywania: -10 ℃ ~ + 70 ℃

* Wilgotność: 5% ~ 95%

Mechaniczny wymiar

* Wymiary: 140 x 93 x 28 mm

* Waga: 560g

Gwarancja

* 1 rok

Szczegóły zamówienia

Model Opis produktu
OFS-PE-SF1T4 -2

Przełącznik 10 / 100MEthernet Dual Fiber z 4 portami UTP i 1 wielomodowym portem światłowodowym, 850 lub 1310nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do 2 km.

4 * RJ45 Obsługa zasilania POE.

OFS-PE-SF1T4 -20 Przełącznik 10 / 100MEthernet Dual Fiber z 4 portami UTP i 1 jednomodowym portem światłowodowym, 1310 lub 1550nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu 20 km. 4 * RJ45 Obsługa zasilania POE.
OFS-PE-WSF1T4A / B -20

Przełącznik 10 / 100MEthernet Single Fibre z 4 portami UTP i 1 jednomodowym portem światłowodowym, 1310 / 1550nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do 20 km.

4 * RJ45 Obsługa zasilania POE.

OFS-PE-SF1T4 Przełącznik 10 / 100MEthernet Dual Fibre z 4 portami UTP i 1 portem światłowodowym SFP, 4 * RJ45 Obsługa zasilania POE.

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817