Wieloportowy optyczny przełącznik Ethernetowy 2 porty 1000M FX i 16 portów 10 Mb / 100M TX RJ45

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE; RoHS
Numer modelu: OFS-GSF2DT16
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk w kartonie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, L / C, paypal
Możliwość Supply: 5000 szt. Tygodniowo

Wieloportowy optyczny przełącznik Ethernetowy 2 porty 1000M FX i 16 portów 10 Mb / 100M TX RJ45

OFS-GSF2DT16

OFS-GSF2DT16 to przełącznik warstwy optycznej Ethernet Layer 2 + z portami światłowodowymi 2 * 1000 Mb / s oraz portami RJ45 16 * 10/100 Mb / s. Został zaprojektowany z myślą o różnych potrzebach aplikacji i zapewnia rozwiązanie do komunikacji sieciowej Ethernet o wysokim stosunku ceny do wydajności. Wysoka dostępność i niezawodność OFS-GSF2DT16, a także bogate funkcje zabezpieczeń sprawiają, że idealnie nadaje się do bezpiecznej transmisji danych.

Kluczowe cechy

Porty 16 * 10 / 100BaseTX + 2 * 1000BaseFX SFP Porty światłowodowe

Ø Szerokopasmowy kabel naziemny: 12G

Ø Tabela adresów 8K dla automatycznie wyuczonych adresów unicast

Ø Porty VLAN

Ø Elastyczna kontrola rozkładu obciążenia i funkcja przełączania awaryjnego

Wydajność

Ø Protokół IEEE:

o 802.3 10Base-T Ethernet

o Szybka sieć Ethernet 802.3u 100Base-TX i 100Base-FX

o Kontrola przepływu 802.3x i przeciwciśnienie

o Klasa usług 802.1p

o 802.1x

Ø Nie blokująca architektura przełącznika pamięci współdzielonej

Ø Adres MAC: 8K

Ø Aktualizacja oprogramowania: Internet, online

Konfiguracja portu

Ø Port RJ45: automatyczna negocjacja, 10 / 100Base-T, pełny / półdupleks, Auto-MDI / MDIX, na kablu miedzianym kat5 # z zasięgiem działania mniejszym niż 100 metrów.

Ø Port optyczny 1000Base-FX: dwa porty światłowodowe SFP (opcjonalnie)

Ø Tryb pojedynczy: 20, 40, 60, 80, 100, 120 km, opcjonalnie, zależy od modułu SFP

Ø Tryb multi: 2, 5 km, opcjonalnie, zależy od modułu SFP

Ø Długość fali: 850 nm, 1310 nm, 1550 nm

Ø Wskaźnik: TP1-16link / ACT, TP1-16 100, Power, FX1, FX2

Opcje wejścia zasilania

Input Napięcie wejściowe: 5VDC Redundantne podwójne wejście mocy, zasilanie zewnętrzne

Ø Całkowita moc: 6W

Ø Zabezpieczenie prądowe przeciążeniowe

Ø Wsparcie podwójnego zasilania kopii zapasowej

Granice środowiskowe

Ø -10 ° C ~ + 50 ° C (szeroka temperatura)

Ø Temperatura przechowywania: -20 ° C ~ + 70 ° C

Ø Wilgotność: 5% ~ 95%

Mechaniczny wymiar

Wymiary: 45 x 140 x 207 mm

Informacje dotyczące zamawiania

Model Opis produktu
OFS-GSF2DT16 Przełącznik Ethernet 10 / 100M Dual Fibre z 16 portami UTP i 2 portami światłowodowymi 1000M SFP

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817