Iron Power over Ethernet Konwerter mediów PoE 1000M 1 port FX na 1 port 10/100 / 1000M TX

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE; RoHS
Numer modelu: OFS-PE-GML-05
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 33 szt. Na karton
Czas dostawy: 5-7 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, L / C, paypal
Możliwość Supply: 5000 szt. Tygodniowo

1000M 1 port FX na 1 port 10/100 / 1000M Konwerter mediów POE Power over Ethernet

OFS-PE-GML-05

To więcej niż konwerter światłowodowy, a także może być wtryskiwaczem Power over Ethernet. Najlepsze łącze danych i rozwiązanie do pozyskiwania zasilania dla długich urządzeń sieciowych.

Konwerter mediów OFS-GXXX-PSE to 10/100 / 1000Base T / TX do 1000Base FX Power over Ethernet (PoE), które służą jako Power Sourcing Equipment (PSE), który pozwala konwerterowi zasilać IEEE802.3af PoE Zgodne z normami urządzenia zasilane (PD) za pomocą połączenia skrętką. Moc przekazywana wraz z danymi w jednym kablu (RJ45) pozwala na rozbudowę sieci tam, gdzie nie ma linii energetycznych ani gniazdek. Gdzie chcesz urządzenia takie jak Wifi Aps. Kamery IP lub telefony IP.etc.

Cecha

◆ Z obsługą PoE, aby zaoszczędzić na kosztach infraktury.

◆ Kompatybilny z IEEE 802.3af / at Poe PSE (wyposażenie źródła zasilania).

◆ Podłącz do przełączników PoE.mid-span hubs.or otcher 802.3af Power Source Equipment (PSE).

◆ Obsługa trybu pełnego dupleksu i autonegocjacji dla portu światłowodowego.

◆ Samodzielne urządzenie o minimalistycznym designie.

Specyfikacja

Standard IEEE802.3i 10BASE-T
IEEE802.3u 100BASE-TX
IEEE802.3z 1000BASE-TX
Kontrola przepływu IEEE802.3x
IEEE802.3af Power over Ethernet
Moc PoE 15,4 W na port (IEEE802.3af), 30 W na port (IEEE802.3at)
Okablowanie: Dane i zasilanie dostarczane w parach 1/2 i 3/6
Kabel: UTP kat.5 lub wyższy
Rodzaj włókna Tryb multi (MM): 62,5 / 125m.50 / 125m
Tryb pojedynczy (SM): 9 / 125m
Dystans Tryb Multi i Dual Fibre 550M
Tryb pojedynczy i pojedyncze włókno: 20/40/60/80 / 120KM
Szybkość przesyłania danych 10/100 / 1000Mpbs
Złącze RJ45, SC, FC / LC
Długość fali 1310nm 1490nm 1550nm
Dioda diagnostyczna Link zasilający / działanie
Moc DC48V 1,25A
Pobór energii <30w
Temperatura 0 ~ 50 ℃ (Obsługa) -20 ~ 70 ℃ (Storag)
Wilgotność 10 ~ 90% niekodowania
Wymiar 90 x 70 x 26

Informacje dotyczące zamawiania

OFS-PE-GM-2 10/100 / 1000M Ethernetowy podwójny przełącznik światłowodowy z 1 portem UTP i 1 wielomodowym portem światłowodowym, 850 lub 1310nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do 550 mw przypadku PSE o mocy 15,4 MW.
OFS-PE-GS-XX 10/100 / 1000M Ethernetowy podwójny przełącznik światłowodowy z 1 portem UTP i 1 jednomodowym portem światłowodowym, 1310 lub 1550nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do 20 ~ 120 km wspierana PSE o mocy 15,4 W.
OFS-PE-GWS01 / 02-XX 10/100 / 1000M Ethernetowy przełącznik światłowodowy z 1 portem UTP i 1 jednomodowym portem światłowodowym, 1310/1550nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do 20 ~ 120 km wspierana PSE o mocy 15,4 MW.
OFS-PE-GASXX-1 10/100 / 1000M Podwójny przełącznik światłowodowy Ethernet z 1 portami UTP i 1 portami 10/100 / 1000M RJ45 i 1 1000M gniazd SFP. Maksymalna odległość światłowodu do 5 ~ 120 km wspierana PSE o mocy 15,4 MW.

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817