Zasilanie przez port Ethernet 48VDC POE 1000FX SFP lub SC i 8 portów 10/100/1000M RJ45, każdy port TX 15.4W

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE; RoHS
Numer modelu: OFS-PE-GSF1T8
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 16 sztuk w kartonie
Czas dostawy: 5-7 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, L / C, Paypal
Możliwość Supply: 3000 sztuk na tydzień

Przełącznik Power over Ethernet 1000FX port SFP lub SC i 8 portów 10/100/1000M RJ45 każdy port TX 15,4 W

OFS-PE-GSF1T8

Seria OFS-PE-GSF1T8 to przełącznik optyczny Ethernet Layer 2 + z portami światłowodowymi 1000 Mb / s oraz portami RJ45 8 * 10/100/1000 Mb / s. Został zaprojektowany z myślą o różnych potrzebach aplikacji i zapewnia rozwiązanie do komunikacji sieciowej Ethernet o wysokim stosunku ceny do wydajności. Wysoka dostępność i niezawodność OFS-PE-GSF1T8, a także bogate funkcje zabezpieczeń sprawiają, że idealnie nadaje się do bezpiecznej transmisji danych.

Przełączniki serii OFS-PE-GSF1T8 umożliwiają centralizację zasilania i zapewniają do 15,4 (30) watów mocy na port. Przełączniki mogą być używane do zasilania IEEE 802.3af / w zgodnych zasilanych urządzeniach (PD), eliminując potrzebę dodatkowego okablowania i obsługując IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3x z 10/100 / 1000M, full / half-duplex, MDI / Automatyczne wykrywanie MDI-X w celu zapewnienia ekonomicznego rozwiązania dla Twojej przemysłowej sieci Ethernet.

Kluczowe cechy

* Porty 8x10 / 100 / 1000BaseTX + 1000BaseFX LC / SC / ST / FC (Opcjonalnie) Porty światłowodowe

* Szerokopasmowy kabel magistralny: 19G

* Tabela adresów 8K dla automatycznie uczonych adresów unicast

* Elastyczna kontrola rozkładu obciążenia i funkcja fail-over

Wydajność

* Protokół IEEE:

o 802.3 10Base-T Ethernet

o Szybka sieć Ethernet 802.3u 100Base-TX i 100Base-FX

o Kontrola przepływu 802.3x i przeciwciśnienie

o Klasa usług 802.1p

o 802.1x

o IEEE802.3af

* Nie blokująca architektura przełącznika pamięci dzielonej i przechodzenia do przodu

* Adres MAC: 8K

Konfiguracja portu

* Port RJ45: automatyczna negocjacja, 10/100 / 1000Base-T, pełny / półdupleks, Auto-MDI / MDIX, na kablu miedzianym kat5 # z zasięgiem działania mniejszym niż 100 metrów.

* Port zasilania POE: TP1 ~ TP8, moc dostarczona nad parami "+" 4/5 i "-" 7/8

* Port optyczny 1000Base-FX: porty światłowodowe LC / SC / ST / FC

* Tryb pojedynczy: 20, 40, 60, 80,100, 120 km, opcjonalnie, zależy od modułu SFP

* Tryb multi: 2, 5 km, opcjonalnie, zależy od modułu SFP

* Długość fali: 850 nm, 1310 nm, 1550 nm

* Wskaźnik: łącze TP 1-8 / ACT, TP 1-8 PoE, zasilanie, FX

Opcje wejścia zasilania

* Napięcie wejściowe: 48VDC, zasilanie zewnętrzne

* Moc całkowita: 5w + 8 * 15,4 ",

* Ochrona przed przeciążeniem prądu

* Wsparcie podwójnej kopii zapasowej zasilania

Granice środowiskowe

* -10 ° C ~ + 50 ° C (szeroka temperatura)

* Temperatura przechowywania: -20 ° C ~ + 70 ° C

* Wilgotność: 5% ~ 95%

Szczegóły zamówienia

Model Opis produktu
OFS-PE-GSF1T8 10/100 / 1000M Podwójny przełącznik światłowodowy Ethernet z 8 portami UTP i 1000M portem światłowodowym SFP, TP1 ~ 8 PsE.
OFS-PE-GSF1T8-2 10/100 / 1000M Ethernetowy podwójny przełącznik światłowodowy z 8 portami UTP i 1000-megabitowym portem światłowodowym, 850 lub 1310nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do 2 km .TP1 ~ 8 PsE.
OFS-PE-GSF1T8-20 10/100 / 1000M Ethernetowy podwójny przełącznik światłowodowy z 8 portami UTP i 1000M jednomodowym portem światłowodowym, 1310 lub 1550nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do 20 ~ 100 km .TP1 ~ 8 PsE.
OFS-PE-GWSF1T8A-20 10/100 / 1000M Ethernetowy przełącznik światłowodowy z 8 portami UTP i 1000M jednomodowym portem światłowodowym, 1310 nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do 20 ~ 100 km .TP1 ~ 8 PsE.
OFS-PE-GWSF1T8B-20 10/100 / 1000M Ethernetowy przełącznik światłowodowy z 8 portami UTP i 1000M jednomodowym portem światłowodowym, 1550 nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do 20 ~ 100 km .TP1 ~ 8 PsE.
OFS-PE-GSF1T8-XX 10/100 / 1000M Ethernetowy przełącznik światłowodowy z 8 portami UTP i 1000M jednomodowym portem światłowodowym, 1310/1550nm długości fali optycznej, maks. Odległości światłowodu od 20 do 120 km, xx dla odległości .TP1 ~ 8 PsE.

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817