Napędy podziemne Epp OLT C320 DC 48V do serwisu FTTX

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Mainland of China
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: OFS-C320
Minimalne zamówienie: 100
Cena: 1400-1500 USD
Szczegóły pakowania: Pakiet Origainal
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, Western Union, T / T
Możliwość Supply: 1000 szt miesięcznie

Napędy podziemne Epp OLT C320 DC 48V do serwisu FTTX

Wraz ze wzrostem wymagań usług komunikacyjnych, usługi o wartości dodanej (VAS), w tym 3D
gry sieciowe, wideokonferencja / telefon, wideo na żądanie (VoD) i IPTV to kluczowe środki dla operatorów
zapewnić zróżnicowane usługi, aby przyciągnąć więcej subskrybentów i uzyskać wzrost dochodów.


architektura systemu


• Pojemność
GPON do 16 portów
EPON do 16 portów
Interfejsy Uplink do 4 * GE (optyczne) + 2 * GE (elektroniczne) lub 2 * 10GE (optyczne) + 2 * GE (optyczne) + 2 * GE (elektroniczne)


• Konfiguracja podwozia (19 ")
Łącznie 5 gniazd
2 gniazda na uniwersalne karty liniowe
2 gniazda na karty sterujące i przełączające
1 gniazdo dla modułu wentylatora


• Gęstość karty abonenckiej
Karta GPON: 8 portów na kartę
Karta EPON: 8 portów na kartę
Karta GE: 8 portów na kartę
Zunifikowana platforma dla GPON, EPON
Mały rozmiar i kompaktowa konstrukcja, elastyczna sieć i szybkie wdrażanie
Rama 2U z 2 gniazdami serwisowymi, kompatybilna z kartami linii ZXA10 C300
Obfite możliwości wsparcia serwisowego: IPTV, VoIP, HSI, VPN, mobilny backhaul itp
Wyższy poziom bezpieczeństwa: uwierzytelnianie ONT, identyfikacja ID użytkownika, izolacja portów, wiązanie adresów, filtrowanie pakietów i pakiet transmisji

• tłumienie.
Wysoka niezawodność: redundancja kluczowych części; obsługa ochrony typu B i typu C dla łącza pobierającego PON i LACP / UAPS / STP / RSTP / MSTP dla łącza zwrotnego
Różnicowanie usług: Kompleksowa jakość QoS
mechanizmy głosu, wideo i wysokiej prędkości
Usługi internetowe.
Obsługa redundancji wejścia DC
Wsparcie ochrony 1: 1 dla interfejsów PON
Obsługa ochrony 1: 1 dla karty SW (karty podstawowej)
Obsługa synchronicznego Ethernetu ZTE ZXA10 C320, niewielkich rozmiarów platforma konwergentna z dostępem do pełnego zakresu usług optycznych, zapewnia QoS klasy nośnej i niezawodną sieć, aby spełnić wymagania w zakresie wdrażania usług FTTx na małą skalę.


Kluczowe cechy


Specyfikacja techniczna


Arkusz danych ZXA10 C320
ZTE Multi-Service Access Solution
Prawa autorskie ZTE. Wszelkie prawa zastrzeżone
• Karta interfejsu uplink
1 * 10GE port optyczny (konfigurowalny port optyczny 1 * GE)
1 * port optyczny GE
1 * 10 M / 100 M / 1000 M elektrycznych


Port Ethernet
• Typowe interfejsy
1 * interfejs monitorowania środowiska
1 * interfejs zarządzania
1 * interfejs szeregowy utrzymania
Funkcje PON


• EPON zgodny z IEEE 802.3ah
• GPON zgodny z ITU G.984.x
• Obsługuje współczynnik podziału optycznego 1:64 dla GPON / EPON
• Wsparcie OLS (Optical Laser Supervising)
• Maksymalny zasięg logiczny: 60 km
• Maksymalny zasięg fizyczny: 20 km
• Maksymalna różnica łącza: 20 km
• Wysokowydajna DBA: NSR-DBA, SR-DBA
• Synchroniczny Ethernet
• Budżet mocy transceivera: klasa B + lub klasa C +
• Optyczne zabezpieczenie uplinków typu B i typu C.
• Obsługa FEC
• Obsługa AES128
• Obsługa SCB
• Obsługa 1550nm dla CATV stron trzecich
nadawanie


Funkcje L2 / L3


• 1: 1 / N: 1 VLAN
• 802.1ad, SVLAN, Selektywne QinQ, układanie VLAN
• Przekazywanie stawek liniowych
• STP / RSTP / MSTP zgodny z IEEE 802.1d / 802.1w / 802.1s
• Ochrona UAPS / EAPS / LACP
• Agregacja łączy IEEE 802.3ad
• Routing L3:
• Multicast - IPTV
• QoS
• Mechanizm kolejkowania i harmonogramowania: SP, DWRR, SP + DWRR
• IPv4 DSCP Diffserv
• Klasyfikacja strumienia, ograniczanie szybkości, kształtowanie i ustawianie priorytetów
• Statystyki ruchu
• WRED i potrójny kolor
• SLA: CIR, PIR, EIR, MBS


Bezpieczeństwo:


• LL-L4 ACL
Ochrona źródła IP i MAC
Odporność na ataki DOS
Antyspamowanie MAC / IP (wiązanie MAC, wiązanie IP, węszenie DHCP)
Anti-flooding: supresja pakietów transmisji, supresja pakietów IGMP, supresja pakietów DHCP
Limit numeru adresu MAC na podstawie


• VLAN lub port GEM
Dublowanie portów
Identyfikacja portu użytkownika, na przykład PPPOE + i opcja DHCP 82
O & M


• Bezpieczeństwo operatora, operator z wieloma uprawnieniami, SSH v1 / v2, FTP / TFTP, ACL
• Protokół zarządzania i interfejs: CLI, Telnet, SNMP V1 / V2C / V3, MIBII
• Zdalne pobieranie i aktualizacja oprogramowania układowego
• Monitorowanie środowiska, kontrola i alarm Środowisko
• Temperatura pracy: -25 ° C ~ 55 ° C (długoterminowo), -25 ° C ~ 65 ° C (krótkotrwale)
• Wilgotność podczas pracy: 5% ~ 95% (krótkotrwale), 10% ~ 100% (długoterminowo) bez kondensacji
• Ciśnienie powietrza: 70 kPa - 106 kPa


Wymiary:
• 86,1 mm (wysokość) * 482,6 mm (szerokość) * 270 mm (średnica) (półka 19 cali)
• 2200 mm (wys.) X 600 mm (szer.) X 300 mm ((D) (w stojaku)
• 1035 mm (wys.) X 770 mm (szer.) X 460 mm (głębokość) (zewnętrzna obudowa)


Waga
• Półka C320 (pełna): 7 kg
• 19-calowy stojak (pełny): 74 kg
• Szafka zewnętrzna (pełna): 76 kg

Etykietka:

epon onu

gpon onu

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817