Wewnętrzny optyczny terminal sieciowy Gpon Epon ONU (ONT) w rozwiązaniu ZTE FTTH z WIFI

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Mainland of China
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: OFS-F600W
Minimalne zamówienie: 100
Cena: 50-60 USD
Szczegóły pakowania: Pakiet Origainal
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, Western Union, T / T
Możliwość Supply: 1000 szt miesięcznie

Wewnętrzny optyczny terminal sieciowy Gpon Epon ONU (ONT) w rozwiązaniu ZTE FTTH

F600 to wewnętrzny optyczny terminal sieciowy (ONT) w rozwiązaniu ZTE FTTH. Korzystając z technologii GPON, dostęp ultra-szerokopasmowy jest zapewniony dla użytkowników domowych i SOHO.

F600 udostępnia cztery porty GE Ethernet. F600 oferuje zaawansowane możliwości przesyłania dalej, aby zapewnić doskonałe wrażenia z usług internetowych i wideo w jakości HD.

Najważniejsze:

• Pełne porty GE dla prędkości 10x szybsze niż Fast Ethernet
Porty Gigabit Ethernet są dostępne w sieci LAN (strona główna). Dzięki portom Gigabit Ethernet użytkownicy mogą oglądać filmy online, słuchać podcastów, pobierać duże pliki i przenosić ogromne ilości danych w sieci domowej lub jednocześnie do Internetu.

• Jakość usługi (QoS):
Funkcje QoS w F600 umożliwiają usługodawcom projektowanie zasad QoS i priorytetowe traktowanie usług o znaczeniu krytycznym, takich jak IPTV i VoIP, w oparciu o ich indywidualne plany usług. Usługodawcy mogą więc dostarczać użytkownikom rzeczywiste aplikacje typu "multi-play" i zwiększać wydajność sieci.

• Rozwiązanie baterii zapasowej
Aby zapewnić wysoką niezawodność dostępu i nie mieć różnej jakości usług w sieci FTTO / H, przyjmuje się pełne seryjne jednostki ONU ZTE
oszczędne, stabilne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie baterii zapasowej z akumulatorami LiFePO4 i Ni-HM zapewniające do 14 godzin zasilania awaryjnego.


F600 obsługuje zdalną aktualizację wsadową, diagnostykę błędów, kontrolę pętli zwrotnej interfejsu i kontrolę tras pętli przez OMCI. Obsługuje elastyczne tryby uwierzytelniania dla świadczenia usług w trybie zerowym. W ten sposób ONT jest plug-and-play i łatwo można go szybko zmienić. Obsługa i konserwacja jest znacznie łatwiejsza.


• Łatwa obsługa i konserwacja
• Współistnienie GPON i XG-PON1
ITU-T G.984.5 zdefiniował funkcję WBF (filtr bloków falowych), która współistnieje z XG-PON1 ONU w jednej sieci ODN i jednym światłowodzie. Teraz moduły optyczne zainstalowane w pełnej serii GPON ONT ZTE zostały zintegrowane z funkcją WBF, aby zapewnić ewolucję w przyszłości

Specyfikacja techniczna:

Zgodność z GPON
• Standardy GPON ITU-T G.984.x.
• ITU-T G.984.2 amd1, klasa B + i klasa C + z odbiornikiem APD i nadajnikiem DFB
• Tryb Burst 1.244Gbps w górę strumienia, 2.488Gbps w dół strumienia
• Upstream 1310nm, Downstream 1490nm
• Funkcja bezpieczeństwa laserowego

Bezpieczeństwo:

• Filtrowanie ruchu oparte na porcie UNI, VLAN ID, 802.1p, UNI + 802.1p lub VLAN + 802.1p
• Obrona ataku DOS
• Filtrowanie adresów MAC
• Ochrona przed atakami BUM (Broadcast, Unicast, Multicast)
• Ogranicz adres MAC do portu UNI lub ONT
• Limit stawki pakietów dystrybucyjnych
• AES-128
• Wygaszenie burzy

QoS:

• Ograniczenie stawki
• Klasyfikowanie ruchu nadrzędnego do sieci VLAN z różnymi priorytetami Ethernet
• Oznaczanie priorytetu Ethernet na podstawie wartości DSCP
• Granica szybkości przenikania / Kształtowanie egress
• SP / WRR / SP + WRR

Zarządzanie:

• Lokalne zarządzanie WEB i telnet
• Lokalna wbudowana funkcja diagnostyczna
• Logi i statystyki
• Funkcja powrotu pętli
• Zarządzanie OMCI
• Może być zarządzany przez OLT przez EMS
• Trzymanie dwóch zestawów oprogramowania z kontrolą integralności obrazu oprogramowania i automatycznym wycofywaniem

Specyfikacja sprzętu


• WAN: Jeden port SC / APC dla GPON
• LAN: cztery porty RJ-45 dla interfejsów Gigabit Ethernet
•Przycisk:
- Zresetuj
- Zasilanie włącz / wyłącz
• Diody LED stanu: zasilanie, PON, LOS, ALARM, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4

Parametry elektryczne


• Pobór mocy: 12 VDC 1,5 A
• Zużycie energii: mniej niż 8W

Waga netto: 348g
• Rozmiar: 199 (szer.) X 150 (gł.) X35 (wys.) Mm


Charakterystyka fizyczna
• Temperatura pracy: -5 ° C ~ 45 ° C (23 ° F ~ 113 ° F)
• Wilgotność: 5% ~ 95% (bez kondensacji)

Etykietka:

epon onu

gpon onu

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817