Wieloportowy przełącznik sieci światłowodowej 1000 Base - przepustowość 5 Gb / s 10 / 100M

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: RoHS, CE
Numer modelu: OFS-GSF1DT16-20
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk w kartonie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, L / C, Paypal
Możliwość Supply: 5000 szt. Tygodniowo

Wiele portów 1000Base-X Przełącznik światłowodowy 10 / 100M 16TX + 1 * 1000M FX

Seria OFS-GSF1DT16-20 to przełącznik optyczny Ethernet Layer 2 + z portami światłowodowymi 1 * 1000 Mb / s oraz portami RJ45 16 * 10/100 Mb / s. Został zaprojektowany z myślą o różnych potrzebach aplikacji i zapewnia rozwiązanie do komunikacji sieciowej Ethernet o wysokim stosunku ceny do wydajności.

Wysoka dostępność i niezawodność OFS-GSF1DT16-20, a także bogate funkcje bezpieczeństwa, czynią go idealnym do bezpiecznej transmisji danych. do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, przełącznik, koncentrator, serwer itp.

Cecha:

* 16 portów 10/100 Mb / s z Auto Uplink ™, 1 port 1000 Mb / s portu światłowodowego.

* Automatyczne uczenie się adresu MAC i starzenie się

* Automatyczna negocjacja 10/100 Mb / s, auto-MDI-MDI-X

* Wskaźniki LED do monitorowania mocy / łącza / aktywności

* Obsługuje 10/100 Mb / s pełny / półdupleks

* Obsługuje montaż na ścianie i na szynie DIN, opcjonalnie.

* Obsługuje Broadcast Storm Control

* Doskonała eliminacja ciepła bez wentylatora chłodzącego.

* Zastosuj do Urban Intelligent Traffic Monitoring System (ITS), Safe City.

* Surowe środowisko lub wyższe wymagania

* Nadmiarowe podwójne wejścia zasilania DC

* -10 ℃ -55 ℃ zakres temperatur roboczych.

Specyfikacja techniczna:

Nazwa produktu 16-portowy 10 / 100Mbps + 1-portowy światłowód 100 Mb / s
Model produktu OFS-GSF1DT16-20
Protokoły sieciowe IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u; 100Base-TX / FX; IEEE802.3ab 100Base-T; IEEE802.3z 1000Base-X; IEEE802.3x;
Media sieciowe

10BASE-T: Kat. 3,4,5 UTP (≤100 metrów)

100BASE-TX: Cat5 lub późniejszy UTP (≤100 metrów)

Fibre Media

Tryb multi: 2KM

Tryb pojedynczy: 20/40/60/80 / 100KM

Port światłowodowy: SC / ST / FC Opcjonalnie

Specyfikacja wydajności Przepustowość: 5 Gb / s
Pamięć bufora pakietów: 1M
Szybkość przesyłania pakietów: 148800pps / port
Tabela adresów MAC: 4K
Tryb przekazywania Store-and-Forward
Wskaźniki LED Moc: PWR; Połączyć; ; Link / Act
Zakres napięcia wejściowego DC5 ~ 15V

Zasilacz

zewnętrzny PS

Wejście: AC100 ~ 250V, Wyjście: DC5V 2A;
maksymalna moc 8W
Temperatura otoczenia 0 ~ + 55 ℃
Temperatura przechowywania -20 ~ + 70 ℃
Wilgotność 5% ~ 90%

Informacje dotyczące zamawiania :

Model Opis produktu
OFS-GSF1DT16-20 16 * 10 / 100Base-T RJ45,1 * 1000 M portów światłowodowych, SC, podwójne włókno 1310nm, 20 km, zewnętrzne PS
OFS-GSF1DT16-xx 16 * 10 / 100Base-T RJ45,1 * 1000M portów światłowodowych, SC, podwójne włókno, .max światłowód odległość od 20 do 120 km, "xx" dla odległości, zewnętrzny PS
OFS-GSF1DT16A-20 16 * 10 / 100Base-T RJ45,1 * 1000M portów światłowodowych, SC, Single Fibre 1310nm, 20km, zewnętrzny PS
OFS-GSF1DT16B-20 16 * 10 / 100Base-T RJ45,1 * 1000M portów światłowodowych, SC, Single Fibre 1550nm, 20 km, zewnętrzny PS
OFS-GSF1DT16A / B-xx 16 * 10 / 100Base-T RJ45,1 * 1000M portów światłowodowych, Single Fibre, Jeden zestaw "A" musi być połączony z innym zestawem "B" dla użycia światłowodu.max odległość od 20 do 120 km, xx dla odległość, zewnętrzny PS

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817