Pełna zgodność EPON ONU SC Single-Mode z diodą LED Sygnalizacja OFSE611

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFSE611
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: 85 x 85 x 25 mm
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień

Pełna kompatybilność 1GE + 1 urządzenie końcowe EPON ONU FTTH

Opis produktu

Specyfikacja techniczna

Artykuły techniczne Opis
Właściwość optyczna
Upstream PON 1 interfejs EPON, SC jednomodowy / pojedynczy światłowód,
berło symetryczny 1,25 Gb / s
Najdalszy dystans 20 km między OLT i ONU
Interfejs optyczny Złącze SC / UPC
Downstream LAN Interfejsy autoadaptacyjne Ethernet 1 * 10/100 / 1000Mbps,
berło Pełny dupleks / półdupleks, złącza RJ45
Pobór energii ≤2,5 W
zasilacz + 12V, zewnętrzny zasilacz AC-DC
Przełącznik warstwy 2/3 Obsługa sieci VLAN IEEE802.1Q
Obsługuje hamowanie szybkości transmisji pakietów transmisji w ONU
Kontrola przepływu IEEE 802.3X
Obsługa 16 adresów multiemisji na każdym porcie LAN
Strategia bezpieczeństwa Obsługa AES-128, szyfrowanie danych dla obu wersji
i w dół
Obsługa dynamicznej aktualizacji klucza
Zarządzanie Scentralizowane zarządzanie OLT oparte na OAM
konserwacja WEB, CLI
Zdalnie aktualizuj oprogramowanie
Informacje o sprzęcie
Wskaźniki 4 wskaźniki stanu zasilacza, portu PON i 1
Port Giga-Ethernet.
zasilacz + 12V, zewnętrzny zasilacz AC-DC
Chipset zte chipset
Wilgotność pracy 10 ~ 90% (bez kondensacji)
Warunki pracy Temp. Pracy: -5 ~ + 55 ℃
Wilgotność podczas pracy: 10 ~ 90% (bez kondensacji)
Warunki przechowywania Temperatura przechowywania: -30 ~ + 60 ℃
Przechowywanie wilgotności: 10 ~ 90% (bez kondensacji)

Najpopularniejsze i wysokiej jakości porty Ethernet FTTH 1GE EPON ONU do użytku biurowego

Cecha:

Physical Pic Reference:

Wymiar podwozia:

Rozmiar paczki:

Poniżej znajduje się wymiar opakowania jednego portu EPON ONU w celach informacyjnych.

rozmiar 1 portu EPON ONU: 185x110x40mm

Standard dostawy energii:

Podanie

Etykietka:

epon gpon

gpon onu

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817