Gigabitowy konwerter mediów Mini Media 1000 Mbps 69 * 50 * 24mm Do trudnych warunków otoczenia

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFS-GASS-1
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: 107 mm * 77 mm * 82 mm
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień

1000 Mbps Gigabit SFP Konwerter światłowodowy o rozmiarze Mini odpowiedni do pracy w trudnych warunkach

Opis produktu

Artykuły techniczne Opis
Nazwa produktu Konwerter mediów 10/100 / 1000M
Model produktu OFS-GASS-1
Złącze Światłowód: 1 * 1000 Mb / s, SFP
RJ45: 1 * 10/100 / 1000Mbps, Auto MDI / MDI-X
Media sieciowe 10BASE-T: Kat. 3,4,5 UTP (≤100 metrów)
100BASE-TX: Cat5 lub późniejszy UTP (≤100 metrów)
1000BASE-TX: Cat6 lub późniejszy UTP (≤100 metrów)
Fibre Media Światłowód (wielomodowy): 50/125, 62,5 / 125μm (maksymalna odległość do 2 km lub 5 km)
Światłowód (jednomodowy): 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksymalna odległość do 100 km)
Tryb przekazywania Store-and-Forward
Wskaźnik przekazywania: 1488000pps / port
Standard operacyjny EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x
Moc Wejście: AC 100 ~ 250VOutput: DC 5V 1A, (domyślnie).
lub Wejście: DC: -36V ~ -72V; Wyjście: DC 5V 1A (opcjonalnie)
Pobór energii 2,5 W
DOPROWADZIŁO Zasilanie, Link / Act, TX 1000,100, FDX, Link / Act.
Środowisko pracy Temperatura pracy: -10 ~ 55 ℃;
Temperatura przechowywania: -20 ~ 75 ℃
Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Instalacja Montaż na szynie DIN lub na ścianie, opcjonalny, urządzenie domyślne nie jest
Lista rzeczy do spakowania 1 × Media Converter
1 × instrukcja obsługi / certyfikat jakości / karta gwarancyjna
1 × zasilacz
MTBF 100 000 godzin
Waga i rozmiar Waga produktu: 0,5 KG
Waga opakowania: 1,1 KG
Rozmiar produktu (dł. × szer. × wys.): 69 * 50 * 24mm
Rozmiar opakowania (dł. × szer. × wys.): 107mm * 77mm * 82mm
Gwarancja 1 rok

Cecha:

Wystawa produktów


Najbardziej popularny i wysokiej jakości wewnętrzny zasilacz 10/100/1000 M Ethernet Media Converter


Podanie


























































Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817