Plug and Play FTTH GPON OLT 4GE RJ45 Auto Firmware Upgrade 20 km najdalej na odległość

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFSG3508
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: 540 mm x 367 mm x 100 mm
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień
Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1490nm Model produktu: OFSG3508
Najdalszy dystans: 20 km między OLT i ONU Zasilanie: DC: -36V ~ -72V; Opcjonalne podwójne zasilanie
Wymiar: 442 mm * 300 mm * 44 mm (długość * szerokość * wysokość) Waga netto: 1,84 kg
High Light:

epon onu

,

epon gpon

Wysoka niezawodność FTTH GPON OLT 8 * GPON + 4GE RJ45 + 4 * 10GE SFP

Opis produktu

Artykuły techniczne Opis
PORTY 8 * interfejs PON, SC jednomodowy / pojedynczy światłowód, 1,25 Gb / s;
4 * 10/100 / 1000Mbps RJ45
4 * SFP +
Długość fali Tx 1310nm, Rx 1490nm
Najdalszy dystans 20 km między OLT i ONU
Standard IEEE802.3ah
IEEE 802.1D, drzewo opinające
IEEE 802.1Q, VLAN
IEEE 802.1w, RSTP
IEEE 802.3ad, LACP
Ethernet - II, Ethernet-SNAP
IEEE 802.3ad VLAN Stacking (Q w Q)
VLNA Pozycje stołu 4K VLAN
VLAN oparty na podsieci port, MAC, protokół i IP.
port QinQ i elastyczny QinQ (StackVLAN)
VLAN Swap i VLAN Uwaga
GVRP
t dodawanie, usuwanie i zastępowanie sieci VLAN w oparciu o ONU
przepływ biznesowy.
Zarządzanie Obsługa interfejsu wiersza poleceń (CLI), portu konsoli,
konserwacja Zarządzanie konfiguracją Telnet i WEB.
IGMPv1 / v2 / v3.STP / RSTP / MSTP.ACL.
QoS.SNMPv1 / v2 / v3
zasilacz AC: 90 ~ 260V, 47 ~ 63Hz
DC: -36V ~ -72V; Opcjonalne podwójne zasilanie
Pobór energii ≤25 W
Warunki pracy Temp. Pracy: -5 ~ + 55 ℃
Wilgotność podczas pracy: 10 ~ 90% (bez kondensacji)
Warunki przechowywania Przechowywanie temp: -30 ~ + 60 ℃, Przechowywanie wilgotności: 10 ~ 90% (bez kondensacji)
Wymiar 442 mm * 300 mm * 44 mm (długość * szerokość * wysokość)
Masa netto

1,84 kg

Cecha:

Wystawa produktów


Najbardziej popularny i wysokiej jakości 8 * GPON + 4GE RJ45 + 4 * 10GE SFP + OLT FTTH terminal światłowodowy




Podanie

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817