Trwały 10 / 100M Ethernetowy przełącznik światłowodowy 1310nm ze wskaźnikami LED

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFS-SF1T2-20
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: 215 mm × 138 mm × 56 mm
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień

Trwały przełącznik światłowodowy 10 / 100M 1FX SM 1310nm, port 20KM i 2TX

Opis produktu

Artykuły techniczne Opis
Nazwa produktu 2-portowe 10 / 100Mbps + 1-portowe włókno 100 Mb / s
Model produktu OFS-SF1T2-20
Protokoły sieciowe IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u; 100Base-TX / FX; IEEE802.3ab 100Base-T; IEEE802.3z 100Base-X; IEEE802.3x;
Media sieciowe 10BASE-T: Kat. 3,4,5 UTP (≤100 metrów)
100BASE-TX: Cat5 lub późniejszy UTP (≤100 metrów)
Fibre Media Tryb multi: 2KM
Tryb pojedynczy: 20/40/60/80 / 100KM
Port światłowodowy: SC / ST / FC Opcjonalnie
Specyfikacja wydajności Przepustowość: 1 Gb / s
Pamięć bufora pakietów: 1M
Szybkość przesyłania pakietów: 148800pps / port
Tabela adresów MAC: 1K
Tryb przekazywania Store-and-Forward
Wskaźniki LED Moc: PWR; FX Link, TP 100, TP Link / Act
Zasilacz Wejście: AC100 ~ 250V,
Wyjście: DC5V 2A.
maksymalna moc 3W
Temperatura otoczenia 0 ~ + 55 ℃
Temperatura przechowywania -20 ~ + 70 ℃
Wilgotność 5% ~ 90%
Wymiary 26 × 70 × 93 mm
Instalacja Montaż na szynie DIN lub na ścianie, opcjonalny, urządzenie domyślne nie jest
Lista rzeczy do spakowania 1 × Przełącz
1 × instrukcja obsługi / certyfikat jakości / karta gwarancyjna
1 × zasilacz
MTBF 100 000 godzin
Waga i rozmiar Waga produktu: 0,5 KG
Waga opakowania: 1,1 KG
Rozmiar produktu (dł. × szer. × wys.): 140 mm × 93 mm × 28 mm
Rozmiar opakowania (dł. × szer. × wys.): 215 mm × 138 mm × 56 mm
Gwarancja 1 rok

Cecha:

Wystawa produktów


Najpopularniejszy i wysokiej jakości 16 -portowy przełącznik światłowodowy SFP 10/100 Mb / s + 1 port 1000 Mb / s



Podanie

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817