Dobrze kompatybilny GPON EPON 4 porty SC / UPC z Remote Upgrade / Download

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFSG624
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: 198 x 136 x 37 mm
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień
Upstream interfejsu PON: 1 interfejs GPON, SC jednomodowy / pojedynczy światłowód, łącze w górę 1,25 Gb / s, łącze w dół 2,5 Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1490nm
<script>window.location.href='/404.html'</script>: -1 ~ + 4 dBm Czułość odbioru: &lt;-26dBm</span>
Najdalszy dystans: 20 km między OLT i ONU Interfejs optyczny: Złącze SC / UPC
Waga netto: 0,24 kg Wymiar: 180 mm * 120 mm * 28 mm (długość * szerokość * wysokość)
High Light:

epon onu

,

gpon onu

Dobrze kompatybilne 4 porty GPON ONU 1GE + 3FE + 1 PON SC / UPC

Opis produktu

Artykuły techniczne Opis
Artykuły techniczne Opis
Upstream interfejsu PON 1 interfejs GPON, SC jednomodowy / pojedynczy światłowód, łącze w górę 1,25 Gb / s, łącze w dół 2,5 Gb / s
Długość fali Tx 1310nm, Rx 1490nm
Optyczna moc wyjściowa -1 ~ + 4 dBm
Czułość odbioru <-26dBm
Najdalszy dystans 20 km między OLT i ONU
Interfejs optyczny Złącze SC / UPC
Port LAN4 / 3/2/1 RJ45Port łączy się automatycznie z lokalnym Internetem, 1 portem GE i 3 portem FE
Przełącznik warstwy 2/3 Obsługa sieci VLAN IEEE802.1Q
Obsługuje hamowanie szybkości transmisji pakietów transmisji w ONU
Kontrola przepływu IEEE 802.3X
Obsługa 16 adresów multiemisji na każdym porcie LAN
Strategia bezpieczeństwa Obsługa AES-128, szyfrowanie danych zarówno dla wersji upstream, jak i downstream
Obsługa dynamicznej aktualizacji klucza
Zarządzanie utrzymaniem Scentralizowane zarządzanie OLT oparte na OAM
WEB, CLI
Zdalnie aktualizuj oprogramowanie
Wskaźniki 7 wskaźników, dla stanu zasilania, portu PON i 4 portu Ethernet.
zasilacz + 12V, zewnętrzny zasilacz AC-DC
Chipset zte chipset
Pobór energii ≤2,5 W
Warunki pracy Temp. Pracy: 0 ~ + 60 ℃
Wilgotność podczas pracy: 10 ~ 85% (bez kondensacji)
Warunki przechowywania Temperatura przechowywania: -40 ~ + 80 ℃
Przechowywanie wilgotności: 5 ~ 95% (bez kondensacji)
Wymiar 180 mm * 120 mm * 28 mm (długość * szerokość * wysokość)
Masa netto 0,24 kg

Cecha:

Wystawa produktów

Porty Ethernet 1GE + 3FE GPON ONU do rozwiązania FTTH



Podanie

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817