Wysoka niezawodność 4 porty GPON EPON OLT 4 * EPON + 4GE RJ45 OLT

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFSE3504
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: 540 x 367 x 50 mm
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień
Upstream interfejs PON: 4 interfejs EPON, SC jednomodowy / jednowłóknowy, 1,25 Gbps Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1490nm
Optyczna moc wyjściowa: -1 ~ + 4dBm Czułość odbioru: &lt;-26dBm</span>
Interfejs optyczny: Złącze SC / UPC Waga netto: 1,84 kg
Wymiar: 442 mm * 300 mm * 44 mm (długość * szerokość * wysokość)
High Light:

gpon onu

,

epon gpon

Wysoka niezawodność 4 porty GPON EPON OLT 4 * EPON + 4GE RJ45 OLT

Opis produktu

Artykuły techniczne Opis
Pozycja Parametr
Interfejs PON Interfejs 1GPON, SC jednomodowy / pojedynczy światłowód, łącze w górę 1.25Gbps, łącze w dół 2.5Gbps
Interfejs użytkownika Ethernet RJ45Port łączy się automatycznie z lokalnym Internetem, 1 portem GE i 3 portami FE, 1 * WIFI
Interfejs zasilania Zasilanie 12V DC, zewnętrzny zasilacz 12V 0,5A AC / DC
PON Długość fali: Tx 1310nm, Rx1490nm
Optyczny Moc optyczna Tx: -1 ~ 4dBm
Parametr Czułość Rx: -26dBm
Nasycenie Moc optyczna: -3dBm
Typ złącza: SC
Światłowód: włókno jednomodowe 9 / 125ɥm
Parametr transmisji danych Przepustowość PON: Downstream 950 Mb / s; Wydajność 930 Mb / s
Ethernet: 1 port GE i 3 moduły FE
Współczynnik strat pakietów: <1 * 10E-12
opóźnienie: <1,5 ms
Zarządzanie siecią Obsługa IAME802.3 QAM, ONU może być zdalnie zarządzana przez OLT
Obsługa zdalnego zarządzania przez SNMP i Telnet
Zarządzanie lokalne
Funkcja zarządzania Monitor stanu, zarządzanie konfiguracją, zarządzanie alarmami, zarządzanie dziennikami
Wskaźnik ledowy PWR: Moc w górę lub w dół
OPTIN: Stan łącza optycznego
LINK: Zarejestrowany ONU
ETH: Stan połączenia interfejsu Ethernet
LAN: Link Status interfejsu Ethernet
WIFI: status WIFI
Moc Zasilacz zewnętrzny 12V 1A AC / DC
Zużycie energii: <12W
Specyfikacje fizyczne Wymiar przedmiotu: 180 mm (L) x 120 mm (szer) x27 mm (wys.)
Waga produktu: 0,2 kg
Specyfikacje środowiskowe Temperatura pracy: od 0 do 50 ° C Temperatura przechowywania: od -40 do 85 ° C Wilgotność podczas pracy: od 10% do 90% (bez kondensacji) Wilgotność w trakcie przechowywania: od 5% do 95% (bez kondensacji)

Cecha:

Wystawa produktów

4 * EPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20Km, SC), 4 * 10/100 / 1000Base-T, 4 * SFP + , wewnętrzne PS












Podanie





Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817