Trwały konwerter nośników światłowodowych 100 BASE-T w trybie pojedynczym obsługujący pakiet 1552 bajtów

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFS-WS01 / 02-20
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: 215 * 138 * 56 mm
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień
Nazwa produktu: 10 / 100M Media Converter Model produktu: OFS-WS01 / 02-20
Zasilacz zewnętrzny PS: Wejście: AC 100 ~ 250VOutput: DC 5V 1A, (domyślnie). Pobór mocy: 2,5W
LED: Zasilanie, FX 100 、 Link / Act, TX 100 、 FDX 、 Link / Act. Waga produktu:: 0,5 KG
Wymiary produktu: 94,5 * 70 * 26 mm
High Light:

fiber optic media converter

,

optical media converter

Trwały konwerter światłowodowy 100BASE-T z pojedynczym włóknem 20KM

Opis produktu

Artykuły techniczne Opis
Nazwa produktu 10 / 100M Media Converter
Model produktu OFS-WS01 / 02-20
Złącze Single Fibre: 1 * 100 Mb / s, SC / ST / FC Opcjonalne
RJ45: 1 * 10 / 100Mbps, Auto MDI / MDI-X
Media sieciowe 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 metrów)
100BASE-TX: Cat5 lub nowszy UTP (≤100 metrów)
Media światłowodowe Fiber (Multimode): 50/125, 62,5 / 125μm (maksymalna odległość do 2 km lub 5 km)
Światłowód (jednomodowy): 8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksymalna odległość do 100 km)
Tryb przekazywania Store-and-Forward
Kurs przekazywania: 148800pps / port
Standard operacyjny EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x
Moc Wejście: AC 100 ~ 250VOutput: DC 5V 1A, (domyślnie).
lub Wejście: DC: -36V ~ -72V ; Wyjście: DC 5V 1A. (Opcjonalnie)
Zasilacz USB (opcjonalny).
Pobór energii 2,5W
DOPROWADZIŁO Zasilanie, FX 100, Link / Act, TX 100, FDX, Link / Act.
Środowisko pracy Temperatura pracy: -10 ~ 55 ℃;
Temperatura przechowywania: -20 ~ 75 ℃
Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Instalacja Montaż na szynie DIN lub na ścianie, opcjonalnie, urządzenie domyślne nie
Lista rzeczy do spakowania 1 × Media Converter
1 × Podręcznik użytkownika / Certyfikat jakości / Karta gwarancyjna
1 × zasilacz
MTBF 100 000 godzin
Waga i rozmiar Waga produktu: 0,5 KG
Waga opakowania: 1,1 kg
Rozmiar produktu (L × S × W): 94,5 * 70 * 26 mm
Rozmiar opakowania (L × W × H): 215 * 138 * 56 mm
Gwarancja 1 rok

Cecha:

Przełącznik DIP:

Przełącznik DIP Funkcja zanurzenia



TP

AUTOMATYCZNY 1 TP przy autonegocjacji (domyślnie)
SIŁA Wymuś TP na 10M lub na pół dupleksu
100 2 TP na 100M (domyślnie)
10 TP na 10 mln, gdy TP w Force
FDX 3 TP w trybie pełnego dupleksu (domyślnie)
HDX TP w półdupleksie, gdy TP w Force
LFP DIS 4 Wyłącz przekazywanie błędów łącza (domyślnie)
LFP Włącz przekazywanie błędów łącza

Wystawa produktów


Najbardziej popularna i wysokiej jakości obsługa ramek LFP i Jumbo 10 / 100M Konwerter światłowodowy Ethernet













Podanie





Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817