Anomaly Link Detection Unmanaged Power Over Ethernet Przełącznik POE 2-4 Port 10/100 / 1000M Dla kamer IP

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFS-GSF1T2
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: 215 mm × 138 mm × 56 mm
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień

Anomaly link detection niezarządzany Przełącznik Power Over Ethernet POE 2-4 port 10/100 / 1000M dla kamer IP

Opis produktu

Artykuły techniczne Opis
Nazwa produktu 2-portowy 10/100 / 1000Mbps + 1-portowy 1000Mbps SFP Fiber
Model produktu OFS-GSF1T2
Protokoły sieciowe IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u; 100Base-TX; IEEE802.3ab 1000Base-T; IEEE802.3z 1000Base-X; IEEE802.3x;
Media sieciowe 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 metrów)
100BASE-TX: Cat5 lub nowszy UTP (≤100 metrów)
1000BASE-TX: Cat6 lub nowszy UTP (≤100 metrów)
Media światłowodowe Multi-mode: 2KM
Pojedynczy tryb: 20/40/60 / 80KM
Specyfikacja wydajności Przepustowość: 6 Gb / s
Pamięć bufora pakietów: 2M
Szybkość przesyłania pakietów: 1488000pps / port
Tabela adresów MAC: 1K / port
Specyfikacja PoE Standard PoE: IEEE802.3af / IEEE802.3at
Porty PoE: obsługa 2 portów PoE
Moc wyjściowa:
Max. 15,4 W (IEEE 802.3af)
Max. 30 watów (IEEE 802.3at)
Port PoE Automatyczne wykrywanie urządzeń AF / AT
Napięcie wyjściowe: DC48V
Przypisanie pinów zasilania: 1/2 +; 3 / 6-
Typ zasilania: rozpiętość końcowa (opcjonalna średnica)
Tryb przekazywania Store-and-Forward
Wskaźniki LED Moc: PWR; Link; POE; Link / Act
Zasilacz Napięcie wejściowe: DC52V (48 ~ 55 V)
Środowisko pracy Temperatura pracy: -10 ~ 55 ℃; Temperatura przechowywania: -20 ~ 75 ℃
Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Instalacja Montaż na szynie DIN lub na ścianie, opcjonalnie, urządzenie domyślne nie
Lista rzeczy do spakowania 1 × Media Converter
1 × Podręcznik użytkownika / Certyfikat jakości / Karta gwarancyjna
1 × zasilacz
MTBF 100 000 godzin
Waga i rozmiar Waga produktu: 0,5 KG
Waga opakowania: 1,1 kg
Rozmiar produktu (L × S × W): 93 mm × 70 mm × 26 mm
Rozmiar opakowania (dł. × szer. × wys.): 215 mm × 138 mm × 56 mm
Gwarancja 1 rok

Cecha:

Wystawa produktów


Najbardziej popularne i wysokiej jakości 2 * porty światłowodowe 10/100 / 1000Base-T RJ45,1 * 1000M, bez modułu SFP, POE, zewnętrzne PS



Podanie

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817