Tryb routera mostkowego GPON OLT ONU GEPON SFF SFP SC IPV6 Kompatybilny z AN5506-01

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE,ROHS,FCC, ANATEL
Numer modelu: OFSE611F
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: USD 85/ carton EXW CHINA
Szczegóły pakowania: Karton 10 * 35 * 30 cm
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, paypal, alibaba gwarancja handlu
Możliwość Supply: 50000 sztuk / miesiąc

Powiadomienie:

O zakupie i wysyłce:

  1. Produkty są w magazynie. Skontaktuj się z nami, a kupisz i wyślesz bezpośrednio.
  2. Koszt wysyłki zależy od adresu i kraju. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dodatkowe koszty.
  3. Każde pudełko zawiera 10 sztuk urządzenia ONU. Zamówienie rozpoczęło się od jednego kartonu.
  4. Wysyłka jest wyraźnie ekspresowa. Wystąpi niewielkie opóźnienie aktualizacji statusu. Proszę być cierpliwym. Czas dostawy to około 5-10 dni roboczych.
  5. Staraj się współpracować z firmą ekspresową w celu odprawy celnej. Jeśli spowoduje to opóźnienie lub zwrot, sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

O kompetencjach:

  1. To jest EPON ONU / ONT, co oznacza, że ​​pasuje tylko do EPON OLT. Pamiętaj, zanim go kupisz.
  2. Niektóre OLT wydają się protokołem firmowym. które powodują niezgodność z ONU. (Jeśli potrzebujesz próbki, jeśli potrzebujesz całego zestawu urządzenia OLT, porozmawiaj z nami)

O produktach i usługach:

  1. Produkty obsługują zarówno mostek, jak i router.
  2. ten produkt jest oznaczony marką „OPTFOCUS”. (skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz puste)
  3. Złącze: SC / UPC
  4. Dla tego modelu mamy dwa rodzaje konstrukcji, BOSA i SFF. Ten jest wykonany przez moduł SFF, który jest odnowionym optycznym transceiverem. Jest tańszy i objęty gwarancją. (Porozmawiaj z nami, jeśli potrzebujesz BOSA)
  5. Pierwotnie zasilacz: standard europejski. (Dwie okrągłe wtyczki). jeśli potrzebujesz innych standardów, zwróć uwagę przy składaniu zamówienia.
  6. Gwarancja 1 rok. Jeśli jakiś problem pojawi się w ciągu 1 roku, odeślij go, a my go naprawimy.

Specyfikacja:

Przedmioty techniczne Opis
Właściwości optyczne

PON upstream

berło

1 interfejs EPON, SC single-mode / single-fibre,

symetryczny 1,25 Gb / s

Długość fali Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Optyczna moc wyjściowa -1 ~ + 4dBm
Czułość odbioru <-26dBm
Najdalszy dystans 20 km między OLT a ONU
Interfejs optyczny Złącze SC / UPC

Downstream LAN

berło

1 * 10/100 / 1000Mbps automatycznie adaptacyjne interfejsy Ethernet,

Full Duplex / Half Duplex, złącza RJ45

Przełącznik warstwy 2/3 Obsługa VLAN IEEE802.1Q
Obsługa hamowania szybkości transmisji pakietu rozgłoszeniowego w ONU
Kontrola przepływu IEEE 802.3X
Obsługuje 16 adresów multiemisji na każdym porcie LAN
Strategia bezpieczeństwa

Obsługa AES-128, szyfrowanie danych dla obu urządzeń

i poniżej

Obsługuje dynamiczną aktualizację klucza

Zarządzanie

konserwacja

Scentralizowane zarządzanie OLT w oparciu o OAM
WEB, CLI
Aktualizuj oprogramowanie zdalnie
Informacje o sprzęcie
Wskaźniki

4 wskaźniki stanu zasilania, port PON i 1

Port Giga-Ethernet.

zasilacz + 12V, zewnętrzny zasilacz AC-DC
Chipset chipset zte
Włącznik zasilania 1
Pobór energii ≤2,5 W.
Warunki pracy Temperatura pracy: -5 ~ + 55 ℃
Wilgotność pracy: 10 ~ 90% (bez kondensacji)
Warunki przechowywania Temperatura przechowywania: -30 ~ + 60 ℃
Wilgotność przechowywania: 10 ~ 90% (bez kondensacji)
Wymiar 83 mm * 83 mm * 25 mm (długość * szerokość * wysokość)
Waga netto 0,24 kg

Etykietka:

epon onu

epon gpon

Szczegóły kontaktu
Mason-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817