Sprzęt światłowodowy Fast Ethernet 10 / 100Mbps Single Mode 20 km 25 km Zasilacz USB

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: OFS-DS-20
Minimalne zamówienie: 2 szt.
Cena: USD 9.2~10.5/piece
Szczegóły pakowania: 1 sztuka / pudełko
Czas dostawy: 5-10 dni, zależą od ilości
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 50000 sztuk / miesiąc
Produktu: Konwerter mediów Złącze światłowodowe: Podwójne włókno, 1 * 100 Mb / s SC / ST / FC opcjonalnie
Złącze RJ45: 1 * 10/100 Mb / s, Auto MDI / MDI-X Pobór mocy: 2,5 W.
Temperatura pracy: -10 ~ 55 ℃ słowo kluczowe: Konwerter światłowodowy
High Light:

optical media converter

,

fiber optic converters

sprzęt światłowodowy 10 / 100Mbps single mode 20km 25km konwerter mediów

1. Opis:
Konwerter światłowodowy OFS-WS01 / 02-20 to sprzęt do konwersji sygnałów optyczno-elektronicznych Ethernet między interfejsem UTP 10 / 100M (TX) a interfejsem światłowodowym 100M (FX) . Tradycyjny Fast Ethernet 10 / 100M można rozszerzyć na odległość 120 km za pomocą łącza światłowodowego. Wydajność i jakość produktów są doskonałe dzięki przyjęciu najnowszego układu scalonego. 6 lampek sygnalizacyjnych LED grupy może w pełni monitorować warunki pracy konwerterów. Użytkownicy mogą łatwo obserwować operacje sieciowe. Produkty z serii w rozsądnej cenie są specjalnie zaprojektowane dla użytkowników sieci. Konwertery z serii OPTFOCUS mogą być używane samodzielnie;
Konwertery mogą być używane jako samodzielne urządzenie lub jako moduł wsuwany do obudowy konwertera mediów OPTFODUS, OFS-RACK-14. Podobnie jak inne konwertery mediów z serii OPTOFUS OFS, można je zamieniać na gorąco w obudowie MC.

2. Specyfikacja

Nazwa produktu Konwerter mediów 10 / 100M
Model produktu OFS-WS01 / 02-20
Złącze Pojedyncze włókno: 1 * 100 Mb / s, opcjonalnie SC / ST / FC
RJ45: 1 * 10/100 Mb / s, Auto MDI / MDI-X
Media sieciowe 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 metr)
100BASE-TX: UTP Cat5 lub nowszy (miernik ≤100)
Fibre Media Światłowód (wielomodowy): 50/125, 62,5 / 125μm (maksymalna odległość do 2 km lub 5 km)
Światłowód (jednomodowy): 8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksymalna odległość do 100 km)
Tryb przekazywania Store-and-Forward
Szybkość przekazywania 1488000pps / port
Standard operacyjny EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x
Zasilanie zewnętrzne Wejście: AC 100 ~ 250 V Wyjście: DC 5 V 1 A, (domyślnie).
lub Wejście: DC: -36 V ~ -72 V; Wyjście: DC 5 V 1 A. (Opcjonalnie)
Zasilacz USB (opcjonalnie).
Pobór energii 2,5 W.
DOPROWADZIŁO Power, Link / Act, TX 1000,100, FDX, Link / Act.
Środowisko pracy Temperatura pracy: -10 ~ 55ºC;
Temperatura przechowywania: -20 ~ 75ºC
Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)


3. Funkcje
1) 1 port 10/100 Mb / s z Auto Uplink ™, 1 port 100 Mb / s
2) Zgodny z IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX Standard
3) Funkcja automatycznej negocjacji pozwala portowi UTP na automatyczny wybór 10M lub 100M i Full Duplex lub Half Duplex
4) Port UTP obsługuje automatyczne crossover MDI / MDI-X.
5) Obsługa pakietu 1552 bajtów
6) Wydłuż odległość światłowodu do 2 km dla światłowodu wielomodowego i 20-120 km dla światłowodu jednomodowego
7) Szybkość przesyłania danych:
- TP: 10/100 Mb / s - FX: 100 Mb / s
8) Obsługa trybu dupleks:
- Pełny lub półdupleksowy tryb automatycznej negocjacji (TP)
9) Wskaźniki LED: Power, FX 100, FX Link / Act, TX 100, TX FDX, TX Link / Act
10) Obsługuje funkcję przekazywania błędów łącza.
11) Projekt wewnętrznego lub zewnętrznego zasilacza do wyboru przez użytkowników końcowych
12) Wewnętrzny obwód zapobiegający grzmotowi może znacznie zmniejszyć uszkodzenie konwertera spowodowane indukcją pioruna.

4. Informacje o zamawianiu

Model Opis produktu
OFS-WS01-20 Konwerter jednomodowy 10 / 100M, pojedynczy światłowód, 1310 nm, SC, 20 km, zewnętrzny PS
OFS-WS02-20 Konwerter jednomodowy 10 / 100M, pojedyncze włókno, 1550nm, SC, 20km, zewnętrzny PS
OFS-WS01 / 02- XX Konwerter jednomodowy 10 / 100M, pojedyncze włókno, musi być używany i zamawiany w parach. Jeden zestaw WS01 musi być połączony z innym zestawem WS02 w celu użycia. WS01 transmitował długość fali optycznej 1310 nm, odbierał długość fali optycznej 1550 nm; WS02 transmituje długość fali optycznej 1550 nm, odbiera długość fali optycznej 1310 nm. Maksymalna odległość światłowodu wynosi do 20, 40, 60, 80, 100 km, „XX” to odległość, zewnętrzny PS


5. Nasze inne produkty

6. Certyfikaty

7. Informacje o firmie

8. Wystawy Pokaż

FAQ


1. Jakie masz produkty?
Szanowni Państwo, nasze główne produkty obejmują EPON GPON OLT i ONU, moduły PON, konwerter mediów, przełącznik światłowodowy, moduły SFP, szybkie złącze i inne urządzenia FTTH / FTTX.



2) Chcę zmienić logo oprogramowania na moje, czy możesz mi pomóc?
Tak kochanie. Możemy to dla ciebie zrobić. Jesteśmy producentem z 11-letnim doświadczeniem, dostępna jest usługa OEM i ODM.



3. Czy mogę zamówić próbkę przed zamówieniem zbiorczym?
Tak, próbki do testowania przed udostępnieniem zamówienia zbiorczego.

Szczegóły kontaktu
Dora-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817