Moduł nadawczo-odbiorczy SFP SM 1310nm 20 km z interfejsem LC

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS
Numer modelu: OFSS-1312-20LD
Minimalne zamówienie: 2 szt
Cena: USD 3.9~5.5 / piece
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / paczka
Czas dostawy: 5-10 dni, zależą od ilości
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal, przelew bankowy itp.
Możliwość Supply: 50000 sztuk / miesiąc
Długość fali: 1310 nm Prędkość transmisji danych: 1,25 Gb / s
Zasilacz: + 3,3 V. Berło: LC
Odległość transmisji: 20 KM Temperatura przechowywania: -40 ~ + 85 ℃
High Light:

20km SFP Transceiver Module

,

SM 1310nm SFP Transceiver Module

,

1.25Gbps LC Interface Optical Transceiver

Szybki optyczny moduł nadawczo-odbiorczy SFP SM 1310nm 20 km z interfejsem LC

 

Bezwzględne maksymalne oceny

Parametr Symbol Min Maks Jednostka
Napięcie zasilania Vcc -0,5 4.5 V
Temperatura przechowywania Ts -40 +85
Wilgotność pracy - 5 85 %

 

Opis

Transceivery SFP to wysokowydajne, opłacalne moduły obsługujące podwójną prędkość transmisji 1,25 Gb / s / 1,0625 Gb / si odległość transmisji 20 km z SMF.
Transceiver składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego FP, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) i jednostki sterującej MCU.Wszystkie moduły spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa lasera klasy I.
Transceivery są kompatybilne z SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472.Więcej informacji można znaleźć w SFP MSA.

 

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP SM 1310nm 20 km z interfejsem LC 0

 

funkcje
- Podwójna prędkość transmisji danych 1,25 Gb / s / 1,063 Gb / s
- Laser 1310nm FP i fotodetektor PIN do transmisji 20km
- Zgodny z SFP MSA i SFF-8472 z podwójnym gniazdem LC
- Cyfrowy monitoring diagnostyczny:
Kalibracja wewnętrzna lub kalibracja zewnętrzna
- Kompatybilny z SONET OC-24-LR-1
- Zgodny z RoHS
- Pojedynczy zasilacz + 3,3 V.
- Temperatura obudowy:
Standardowo: od 0 do + 70 ° C
Wydłużony: od -20 do + 85 ° C
Przemysł: od -40 do + 85 ° C

 

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP SM 1310nm 20 km z interfejsem LC 1

 

Wymiary mechaniczne

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP SM 1310nm 20 km z interfejsem LC 2

 

Wszelkie zapytania dotyczące sprzętu FTTH, prosimy o kontakt.

E-mail: fttb@optfocus.com

whatsapp: +86 18126089476

skype: fttb_5

Szczegóły kontaktu
Dora-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817