Podwójny moduł światłowodowy LC SFP o długości 20 km 1,25G

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS
Numer modelu: OFSS-1312-20LD
Minimalne zamówienie: 2 szt
Cena: USD 3.9~5.5 / piece
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / paczka
Czas dostawy: 5-10 dni, zależą od ilości
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal, przelew bankowy itp.
Możliwość Supply: 50000 sztuk / miesiąc
Nazwa produktu: Transceiver światłowodowy Podwójna prędkość transmisji danych: Działanie 1,25 Gb / s / 1,063 Gb / s
Berło: LC Odległość transmisji: 20 KM
Zasilacz: + 3,3 V. Temperatura przechowywania: -40 ~ + 85 ℃
High Light:

1.25G Fiber Optical Transceiver

,

20km Fiber Optical Transceiver

,

LC SFP Module Optical Transceiver

Moduł SFP z transceiverem światłowodowym 1.25G z podwójnym włóknem 20 km LC

 

Zalecane warunki pracy

Parametr Symbol Min Typowy Maks Jednostka
Temperatura obudowy Standard Tc 0   +70
-20   +85
Przemysłowy -40   +85
Napięcie zasilania Vcc 3.13 3.3 3.47 V
Prąd zasilania Icc     300 mama
Prędkość transmisji danych Gigabit Ethernet     1.25   Gbps
Kanał światłowodowy     1.063    

 

Podwójny moduł światłowodowy LC SFP o długości 20 km 1,25G 0

 

Opis

Transceivery SFP to wysokowydajne, opłacalne moduły obsługujące podwójną prędkość transmisji 1,25 Gb / s / 1,0625 Gb / si odległość transmisji 20 km z SMF.
Transceiver składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego FP, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) i jednostki sterującej MCU.Wszystkie moduły spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa lasera klasy I.
Transceivery są kompatybilne z SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472.Więcej informacji można znaleźć w SFP MSA.

 

Podwójny moduł światłowodowy LC SFP o długości 20 km 1,25G 1

 

funkcje
- Podwójna prędkość transmisji danych 1,25 Gb / s / 1,063 Gb / s
- Laser 1310nm FP i fotodetektor PIN do transmisji 20km
- Zgodny z SFP MSA i SFF-8472 z podwójnym gniazdem LC
- Cyfrowy monitoring diagnostyczny:
Kalibracja wewnętrzna lub kalibracja zewnętrzna
- Kompatybilny z SONET OC-24-LR-1
- Zgodny z RoHS
- Pojedynczy zasilacz + 3,3 V.
- Temperatura obudowy:
Standardowo: od 0 do + 70 ° C
Wydłużony: od -20 do + 85 ° C
Przemysł: od -40 do + 85 ° C

 

Wszelkie zapytania dotyczące sprzętu FTTH, prosimy o kontakt.

E-mail: fttb@optfocus.com

whatsapp: +86 18126089476

skype: fttb_5

Szczegóły kontaktu
Dora-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817