Światłowód Epon Gpon Onu 1ge 1fe Realtek Chip Catv Wifi Dual Mode Onu

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: OFSX622-CW
Minimalne zamówienie: 100 szt
Cena: USD 24.5~28 / piece
Szczegóły pakowania: 1 sztuka / pudełko
Czas dostawy: 5-10 dni, zależą od ilości
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, Paypal i tak dalej
Możliwość Supply: 50000 sztuk / miesiąc
Złącze światłowodowe: SC / UPC lub SC / APC Interfejs zasilania DC: Wejście + 12V 1A
WiFi: 2,4G Cena WIFI: Szybkość PHY 300 Mb / s
temperatura robocza: -5 ~ + 55 ℃ Słowa kluczowe: CATV ONU
High Light:

GPON XPON ONU

,

CATV XPON ONU

,

Onu Ont Epon Wifi Router

Światłowód Epon Gpon Onu 1ge 1fe Realtek Chip Catv Wifi Dual Mode Onu


Porty Ethernet 1GE + 1FE z Wifi WDM CATV XPON ONU dla rozwiązania FTTH

 

Światłowód Epon Gpon Onu 1ge 1fe Realtek Chip Catv Wifi Dual Mode Onu 0


Opis:


OFSX622-CW XPON (podwójny tryb GPON i EPON) ONU.Został zaprojektowany, aby spełnić potrzeby operatorów sieci stacjonarnych lub operatorów kablowych w zakresie usług triple-play i jest szeroko stosowany w FTTx, nadzorze wideo i innych wymaganiach.Opiera się na dojrzałej technologii GPON i EPON i ma wysoki stosunek wydajności do ceny, stabilną, ekonomiczną, wysoką niezawodność, łatwe zarządzanie, elastyczność konfiguracji i dobrą jakość usług (QoS).Jest w pełni zgodny z przepisami technicznymi GPON i EPON, takimi jak ITU-T G.984.x, wymagania IEEE802.3ah.może być używany jako GPON lub EPON.

 

Podstawowe cechy

 

Parametry techniczne opis

 

Interfejs up-link

1 interfejs XPON, pojedyncze włókno SC jednomodowe, szybkość RX 2,488 Gb / si TX 1,244 Gb / s (GPON), RX 1,244 Gb / s oraz TX 1,244 Gb / s (EPON) Typ światłowodu: SC / UPC

Moc optyczna: 0 ~ 4 dBm Czułość: -28 dBm Bezpieczeństwo: mechanizm uwierzytelniania ONU

Długość fali (nm) TX 1310nm, RX 1490nm
Złącze światłowodowe Złącze SC / UPC (opcjonalnie SC / APC)
Interfejs danych łącza w dół 1 * 10 / 100Mbps i 1 * 10/100 / 1000M interfejs Ethernet z automatyczną negocjacją, interfejs RJ45
Wskaźnik LED 7 szt
Interfejs zasilania DC wejście + 12V 1A
Moc ≤8W
Temperatura robocza -5 ~ + 55 ℃
Wilgotność 10 ~ 85% (bez kondensacji)
Temperatura przechowywania -30 ~ + 70 ℃
Wymiar (MM) 167 * 119 * 32 mm (rama główna)
Waga 0,6 kg (komputer mainframe)

 

funkcje

Zamawianie Informacja

 

Nazwa produktu Opis produktu
OFSX622-CW 1 * XPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20 km, SC), 1 * 10/100 / 1000Base-T, 1 * 10 / 100Base-T, 1 * WIFI, CATV, zasilanie 12 V
OFSX622-VW 1 * XPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20 km, SC), 1 * 10/100 / 1000Base-T, 1 * 10 / 100Base-T, 1 * WIFI, VOIP, zasilanie 12 V
OFSX622-CVW 1 * XPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20 km, SC), 1 * 10/100 / 1000Base-T, 1 * 10 / 100Base-T, 1 * WIFI, VOIP, CATV, zasilanie 12 V

 

Produkty powiązane

 

Światłowód Epon Gpon Onu 1ge 1fe Realtek Chip Catv Wifi Dual Mode Onu 1

 

Zajmujemy się sprzętem światłowodowym, nasze główne produkty obejmują EPON / GPON / XPON ONU, OLT, moduł SFP, przełącznik światłowodowy, skrzynkę FTTH, patchcord światłowodowy, pigtaile i tak dalej.Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tych produktów, nie wahaj się z nami skontaktować.Będziemy z przyjemnością służyć Ci pomocą w biznesie, w którym wszyscy wygrywają.

 

Facebook: dora.fang.121

Szczegóły kontaktu
Dora-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817