Telefon VOIP ONU EPON XPON GPON współpracuje z OLT jako router wifi usługa triple play FTTH

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFSX624-VW
Minimalne zamówienie: 500 szt
Cena: 20USD/UNIT
Szczegóły pakowania: Pudełko / karton
Czas dostawy: 7-14 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union
Możliwość Supply: 10000 sztuk na miesiąc
Słowa kluczowe: ONU Specyfikacja: 1GE + 3FE + 1 POTS + WIFI
Rodzaj włókna: SC UPC Długość fali: Tx1310 Rx1490
Dystans: 20 km Temp. Pracy: 0 ~ 55
Chipset: ZTE Tryb: Hybridge i PPPOE
Gwarancja: 12 miesięcy OEM: tak
Usługa: Sieć telefoniczna catv
High Light:

GPON XPON ONU

,

CATV XPON ONU

,

Onu Ont Epon Wifi Router

Telefon VOIP ONU EPON XPON GPON współpracuje z OLT jako router wifi usługa triple play FTTH

Telefon VOIP ONU EPON XPON GPON współpracuje z OLT jako router wifi usługa triple play FTTH 0

SZUKASZ JEDNEJ TANIEJ CENY?ŚLEDŹ NAS, ABY ZNALEŹĆ PRODUKT NAJLEPSZEJ JAKOŚCI!

WCIĄŻ MARTWISZ SIĘ PROMOCJĄ SWOJEJ MARKI?MOŻEMY POMÓC!OEM i ODM ROZWIJAJ WŁASNY MARKETING!

 

Opis:

OFSX624-VW XPON (podwójny tryb GPON i EPON) ONU.Został zaprojektowany, aby spełnić potrzeby operatorów sieci stacjonarnych lub operatorów kablowych w zakresie usług triple-play i jest szeroko stosowany w FTTx, nadzorze wideo i innych wymaganiach.Opiera się na dojrzałej technologii GPON i EPON i ma wysoki stosunek wydajności do ceny, stabilną, ekonomiczną, wysoką niezawodność, łatwe zarządzanie, elastyczność konfiguracji i dobrą jakość usług (QoS).Jest w pełni zgodny z przepisami technicznymi GPON i EPON, takimi jak ITU-T G.984.x, wymagania IEEE802.3ah.może być używany jako GPON lub EPON.

 

Telefon VOIP ONU EPON XPON GPON współpracuje z OLT jako router wifi usługa triple play FTTH 1

Podstawowe cechy

 

Parametry techniczne opis

 

Interfejs up-link

1 interfejs XPON, pojedyncze włókno SC jednomodowe, szybkość RX 2,488 Gb / si TX 1,244 Gb / s (GPON), RX 1,244 Gb / s oraz TX 1,244 Gb / s (EPON) Typ światłowodu: SC / UPC

Moc optyczna: 0 ~ 4 dBm Czułość: -28 dBm Bezpieczeństwo: mechanizm uwierzytelniania ONU

Długość fali (nm) TX 1310nm, RX 1490nm
Złącze światłowodowe Złącze SC / UPC (opcjonalnie SC / APC)
Interfejs danych łącza w dół Interfejs Ethernet 3 * 10 / 100Mbps i 1 * 10/100 / 1000M z automatyczną negocjacją, interfejs RJ45
Wskaźnik LED 9 szt
Interfejs zasilania DC wejście + 12V 1,5A
Moc ≤10 W.
Temperatura robocza -5 ~ + 55 ℃
Wilgotność 10 ~ 85% (bez kondensacji)
Temperatura przechowywania -30 ~ + 70 ℃
Wymiar (MM) 188 * 125 * 35 mm (rama główna)
Waga 0,5 kg (komputer mainframe)

 

Telefon VOIP ONU EPON XPON GPON współpracuje z OLT jako router wifi usługa triple play FTTH 2

Charakterystyka WIFI

 

Funkcje techniczne opis
antena

Tryb 2T2R

Wzmocnienie 5DBI, częstotliwość: 2,4G

oceniać Szybkość PHY 300 Mb / s
metody szyfrowania WFA, WPA, WPA2, WAPI

 

Telefon VOIP ONU EPON XPON GPON współpracuje z OLT jako router wifi usługa triple play FTTH 3


VOIP Technical funkcja

 

Funkcje techniczne opis
Monitorowanie napięcia i prądu

XPON ONU w sposób ciągły monitoruje napięcie i prądy końcówki, pierścienia i akumulatora za pośrednictwem wbudowanego monitora ADC

Monitorowanie zasilania i wykrywanie awarii zasilania

Funkcje monitorowania XPON ONU służą do ciągłej ochrony przed nadmierną mocą

warunki

Wyłączenie z powodu przeciążenia termicznego

Jeśli temperatura matrycy przekroczy maksymalny próg temperatury złącza, urządzenie wyłączy się

 

Definicja wskaźnika LED

 

symbol

kolor

znaczenie

PWR

Zielony

ON: pomyślnie połącz się z wyłączonym zasilaniem: nie można połączyć się z zasilaniem

PON

Zielony

ON: łącze portu ONU prawidłowo. Migotanie: rejestracja PON

WYŁ .: Uszkodzone łącze łącza portów ONU

LAN

Zielony

ON: połączenie poprawnie. Migotanie: transmisja danych OFF: połączenie uszkodzone

WIFI

Zielony

ON: Wi-Fi działa OFF: Nieudane uruchomienie Wi-Fi

LOS

czerwony

Migotanie: nie można połączyć się z portem PON

OFF: wykryte włókno do wejścia

TEL

Zielony

WŁ .: Zarejestruj sukces

WYŁ .: Błąd rejestracji

CATV

Zielony

Wejściowa moc optyczna: 0 ~ -15 dBm

Czerwony

Wejściowa moc optyczna: ≥0DBm lub -15DBm≥

 

 

funkcje

profil firmy

 

 

Telefon VOIP ONU EPON XPON GPON współpracuje z OLT jako router wifi usługa triple play FTTH 4

 

Dlaczego właśnie my ?

 

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., Ltd została założona w 2009 roku i jest przedsiębiorstwem produkującym zaawansowane technologie z 10-letnim doświadczeniem w globalnej sprzedaży i usługach.

Nasza firma koncentruje się na profesjonalnych badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży urządzeń dostępowych XPON, rozwiązaniach FTTH / FTTx i produktach pasywnego okablowania.Zobowiązaliśmy się również do świadczenia niestandardowych usług OEM i ODM globalnym dystrybutorom komunikacyjnym, operatorom telekomunikacyjnym i integratorom systemów.

 

Centrum produkcyjne OPTFOCUS o powierzchni około 2500 m², posiadające trzy hale produkcyjne, 9 linii produkcyjnych.

 

Nasze wysokiej jakości produkty i wyjątkowa obsługa pomogą Ci zdobyć więcej rynków i klientów.

Telefon VOIP ONU EPON XPON GPON współpracuje z OLT jako router wifi usługa triple play FTTH 5

 

Zaleta naszej firmy:

① Krajowa certyfikacja przedsiębiorstw high-tech ;

② Innowacyjny i produkcyjny zespół światłowodów Ponad 10 lat;

③ Warsztat produkcji elementów światłowodowych aktywnych i pasywnych;

④ Ścisły system zarządzania jakością;

⑤ Profesjonalne kompleksowe dostawy i usługi;

⑥ Dostępne OEM i ODM;

Niezawodne i terminowe usługi dla klientów;

Telefon VOIP ONU EPON XPON GPON współpracuje z OLT jako router wifi usługa triple play FTTH 6

 

Przyjdź i skontaktuj się z nami, pomożemy Ci bardziej!

 

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817