EPON XPON 1ge 1fe Catv Fiber Optic GPON OLT ONU

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE,FCC
Numer modelu: OFSX622-CVW
Minimalne zamówienie: 1 kawałek
Cena: USD20-30/UNIT
Szczegóły pakowania: 27,2 * 4,5 * 16 cm
Czas dostawy: 3-15 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, T / T, D / P, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 50000 sztuk na miesiąc
Złącze światłowodowe: Sc / APC lub Sc / Upc Interfejs zasilania DC: Wejście + 12V 0,5A
waga: 0,5 kg Wilgotność: 10 ~ 85% (bez kondensacji)
Zgodność: Marka Mianstream Długość fali (nm): Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Chipset: RTL Gwarancja: 2 lata
Słowa kluczowe: 2ports catv onu
High Light:

Fiber Optic GPON OLT ONU

,

1fe Catv GPON OLT ONU

,

EPON XPON CATV ONU

Urządzenia PON 2 porty 1ge 1fe catv światłowód GPON EPON XPON CATV ONU


OPIS PRODUKTU:

OFSX622-CW

Porty Ethernet 1GE + 1FE z Wifi WDM CATV XPON ONU dla rozwiązania FTTH

Opis:

OFSX622-CW XPON (podwójny tryb GPON i EPON) ONU.Został zaprojektowany, aby spełnić potrzeby operatorów sieci stacjonarnych lub operatorów kablowych w zakresie usług triple-play i jest szeroko stosowany w FTTx, nadzorze wideo i innych wymaganiach.Opiera się na dojrzałej technologii GPON i EPON i ma wysoki stosunek wydajności do ceny, stabilną, ekonomiczną, wysoką niezawodność, łatwe zarządzanie, elastyczność konfiguracji i dobrą jakość usług (QoS).Jest w pełni zgodny z przepisami technicznymi GPON i EPON, takimi jak ITU-T G.984.x, wymagania IEEE802.3ah.może być używany jako GPON lub EPON.

EPON XPON 1ge 1fe Catv Fiber Optic GPON OLT ONU 0

Podstawowe cechy:

Parametry techniczne opis
Interfejs up-link
1 interfejs XPON,Światłowód jednomodowy SC Szybkość RX 2,488 Gb / s i TX 1,244 Gb / s (GPON), Szybkość RX 1,244 Gb / s i Szybkość TX 1,244 Gb / s (EPON) Typ włókna:SC / UPC
Moc optyczna:Czułość 0 ~ 4 dBm:-28 dBm bezpieczeństwo: mechanizm uwierzytelniania ONU
Długość fali (nm) TX 1310nm,RX 1490nm
Złącze światłowodowe Złącze SC / UPC (SC / APC opcjonalnie)
Interfejs danych łącza w dół 1 * 10 / 100Mbps i 1 * 10/100 / 1000M interfejs Ethernet z automatyczną negocjacją, interfejs RJ45
Wskaźnik LED 8 szt
Interfejs zasilania DC Wejście+12V 1A
Moc ≤7W
Temperatura robocza -5~+ 55ºC
Wilgotność 10~85%(bez kondensacji)
Temperatura przechowywania -30~+ 70ºC
Wymiar(MM) 167 * 119 * 32 mm(Główna rama)
Waga 0,6 kg(Główna rama)

 

CHARAKTERYSTYKA WIFI:

Funkcje techniczne Opis
Antena

Tryb 2T2R

5DBI GAIN, częstotliwość: 2,4G

Oceniać Szybkość PHY 300 Mb / s
Szyfrowanie WFA, WPA, WPA2, WAPI

 

CECHY TECHNICZNE CATV:

Funkcje techniczne opis
optyczna długość fali 1540-1560nm
zakres wejścia optycznego 0-15dbm
optyczna utrata odbicia Nie mniej niż 45db
Pasmo 45-1000 Mhz
Płaskość + -1db
Poziom wyjściowy RF nie mniej niż 72dbuv
Zakres regulacji AGC 0 ~ -14 dbm
Wyjście RF strata powrotu nie mniej niż 14db
Impedancja wyjściowa 75 omów
CNR Nie mniej niż 50db
CTB Nie mniej niż 60db
CSO Nie mniej niż 60db

FUNKCJA:

Podłącz i graj, oferuje automatyczne wykrywanie, automatyczną konfigurację i automatyczną aktualizację oprogramowania układowego itp.

l Całkowicie kompatybilny zarówno z GPON, jak i EPON automatycznie.

l Obsługa potrójnego żądania szyfrowania

l Wsparcie VOIP TRUNK

l Wspieraj zdalna aktualizacja i pobierz

l Obsługa wykrywania stanu i raportowania błędów

l Wsparcie TR069

l Wsparcie dla konfiguracji trybu pracy na porcie użytkownika

l Obsługa automatycznego wykrywania MDI-MDIX na porcie użytkownika.

l Obsługa szyfrowania i deszyfrowania danych

l Dostęp wsparcia uwierzytelnienie na podstawie numeru seryjnego

l Dostęp wsparcia uwierzytelnianie na podstawie adresu MAC

l Obsługa sieci VLAN 802.1Q

l Obsługa bogatych funkcji QinQ VLAN i IGMP Snooping

l Obsługa reguły ruchu, aby zmodyfikować powiązany priorytet.

l Obsługuj zdalny reset i ponowne uruchomienie

l Obsługuj alarm utraty oddechu podczas umierania

l Pełna kompatybilność z OLT w oparciu o chipset Broadcom / PMC / Cortina.

PRODUKTY POWIĄZANE:

EPON XPON 1ge 1fe Catv Fiber Optic GPON OLT ONU 1
EPON XPON 1ge 1fe Catv Fiber Optic GPON OLT ONU 2Wcześniejsze

INFORMACJE O FIRMIE:

OPTFOCUS

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., LTD od ponad 10 lat specjalizuje się w sprzedaży sprzętu do sieci światłowodowych.Centrum produkcyjne OPTFOCUS o powierzchni około 2500 m², posiadające trzy hale produkcyjne, 9 linii produkcyjnych.

Nasza zaleta:

1. Zdalne lub nawet bezpośrednie wsparcie techniczne;

2. Wspieraj usługi OEM / ODM i współpracuj jako agent marki;

3. Bardzo opłacalne, stabilne jakościowo i niezawodne;

4. 10 lat doświadczenia w produkcji sprzętu światłowodowego.zawiera również wysokiej jakości kontrolowany system produkcji i testowania;

5. Ekskluzywne wykwintne projekty produktów;

6. Bogaty katalog produkcji

7. Przez lata stała się znaną marką w Bangladeszu, Ameryce, Rumunii, na Węgrzech i niektórych krajach Ameryki Południowej.

8. Techniczny zespół sprzedaży do obsługi na czas przed i po sprzedaży.
EPON XPON 1ge 1fe Catv Fiber Optic GPON OLT ONU 3
WYSTAWA:
EPON XPON 1ge 1fe Catv Fiber Optic GPON OLT ONU 4WcześniejszeEPON XPON 1ge 1fe Catv Fiber Optic GPON OLT ONU 5
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Aby uzyskać więcej informacji, takich jak OEM ODM, cena i wysyłka.Prosimy o bez wahania kontakt z naszym zespołem sprzedaży.Nasz pełen pasji zespół będzie Ci dobrze służył.
EPON XPON 1ge 1fe Catv Fiber Optic GPON OLT ONU 6Wcześniejsze

EPON XPON 1ge 1fe Catv Fiber Optic GPON OLT ONU 7

Szczegóły kontaktu
Mason-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817