1.25G Dual Fibre SM 1310nm 20km Transceiver optyczny LC SFP

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Neutral
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS
Numer modelu: OFSS-1312-20LD
Minimalne zamówienie: 2 szt
Cena: USD 4~5.5/PIECE
Szczegóły pakowania: 10 SZTUK / OPAKOWANIE
Czas dostawy: 5-10 dni, zależą od ilości
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, Paypal i tak dalej
Możliwość Supply: 50000 sztuk / miesiąc
Prędkość transmisji danych: 1,25 Gb / s Rodzaj włókna: Podwójne włókno SM
Zasilacz: + 3,3 V. Długość fali: 1310 nm
Odległość transmisji: 20 km Temperatura obudowy operacyjnej: 0 ~ 70 ℃
High Light:

20km LC SFP Optical Transceiver

,

SM 1310nm SFP Optical Transceiver

,

1.25G Dual Fiber Optical Transceiver

1.25G Podwójne włókno SM 1310nm 20 km Interfejs LC Transceiver optyczny SFP

 

1.25G Dual Fibre SM 1310nm 20km Transceiver optyczny LC SFP 0

1.25G Dual Fibre SM 1310nm 20km Transceiver optyczny LC SFP 1

1.25G Dual Fibre SM 1310nm 20km Transceiver optyczny LC SFP 2

 

funkcje
1. Podwójna prędkość transmisji 1,25 Gb / s / 1,063 Gb / s
2. Laser 1310nm FP i fotodetektor PIN do transmisji 20km
3. Zgodne z SFP MSA i SFF-8472 z dupleksowym gniazdem LC
4. Cyfrowe monitorowanie diagnostyczne:
Kalibracja wewnętrzna lub kalibracja zewnętrzna
5. Kompatybilny z SONET OC-24-LR-1
6. Zgodny z RoHS
7. Pojedynczy zasilacz + 3.3V
8. Temperatura obudowy:
Standardowo: od 0 do + 70 ° C
Wydłużony: od -20 do + 85 ° C
Przemysł: od -40 do + 85 ° C

 

Aplikacje
1. Gigabit Ethernet
2. Fibre Channel
3. Przełącz na interfejs Switch
4. Aplikacje z przełączaną płytą montażową
5. Interfejs routera / serwera
6. Inne optyczne systemy transmisji

 

Opis
Transceivery SFP to wysokowydajne, opłacalne moduły obsługujące podwójną prędkość transmisji 1,25 Gb / s / 1,0625 Gb / si odległość transmisji 20 km z SMF.

 

Transceiver składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego FP, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) i jednostki sterującej MCU.Wszystkie moduły spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa lasera klasy I.

 

Transceivery są kompatybilne z SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472.Więcej informacji można znaleźć w SFP MSA.

 

1.25G Dual Fibre SM 1310nm 20km Transceiver optyczny LC SFP 3

 

Bezwzględne maksymalne oceny

Parametr Symbol Min Maks Jednostka
Napięcie zasilania Vcc -0,5 4.5 V
Temperatura przechowywania Ts -40 +85
Wilgotność pracy - 5 85 %

 

Zalecane warunki pracy

Parametr Symbol Min Typowy Maks Jednostka
Temperatura obudowy Standard Tc 0   +70
-20 +85
Przemysłowy -40   +85
Napięcie zasilania Vcc 3.13 3.3 3.47 V
Prąd zasilania lcc     300 mama
Prędkość transmisji danych Gigabit Ethernet     1.25   Gbps
Fibre Channel     1.063  

 

Szczegóły kontaktu
Dora-OPTFOCUS

WhatsApp : +8613724374817