Srebrny jednomodowy przełącznik światłowodowy, przełącznik światłowodowy z wydajnością Wall Hung TYPE

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: FCC
Numer modelu: OFS-SF1T2W
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: negotiated
Szczegóły pakowania: Najpierw zapakowane w pudełko, a następnie wzmocnione kartonem do pakowania zewnętrznego
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 10000 sztuk miesięcznie
Temperatura otoczenia: 0 ~ + 50 ° C Kolor: Srebro
Temperatura przechowywania: -20 ~ + 70 ° C Dimensionsmemory:: 27 * 70 * 93 mm
Tabela adresów MAC: 8K Kabel UTP: Kot. 5
Wymaganie mocy: AC100-240V, DC5V 3A
High Light:

fiber optical switch

,

optical fiber switch

Srebrny jednomodowy przełącznik światłowodowy, przełącznik światłowodowy z wydajnością Wall Hung TYPE

Dane techniczne

Złącze:
UTP: RJ-45,10 / 100 Mb / s;
Światłowód: SC / FC, 100 Mb / s (pełny dupleks)

Seria OFS-SF1T2

Seria OFS-SF1T2 zapewnia jeden   100 mln   porty światłowodowe i dwa 10 / 100M   Porty UTP. Produkt posiada stabilną wydajność, doskonałą jakość i rozsądną cenę dzięki przyjęciu najnowszej wersji IC   USA   i wysoka jakość transceiverów. Dostępne wtyki z 14 gniazdami Rack, ma zastosowanie w małych wzorach z Ethernetu Optycznego.

 

Główne cechy

Z jednym światłowodem i dwoma portami UTP, OFS-SF1T2 może konwertować optyczne - elektryczne sygnały Ethernet między interfejsem 10 / 100MUTP (TX) a   100 mln   interfejs światłowodowy (FX).

Funkcja automatycznej negocjacji pozwala na automatyczne wybieranie portu UTP   10 mln   lub   100M i Full Duplex lub Half Duplex.

Wsparcie kontroli przepływu i ochrony przed burzą Broadcast

Obsługa maksymalnie 1536 bajtów

Wewnętrzny obwód chronionego grzmotu może znacznie zmniejszyć uszkodzenie przetwornika spowodowane indukcją piorunów.

 

Specyfikacja techniczna

Standardy operacyjne IEEE802.3u 100Base-TX i 100Base-FX
Złącze

UTP: RJ-45,10 / 100 Mb / s;

Światłowód: SC / FC, 100 Mb / s (pełny dupleks)

Kabel

Kabel UTP: Cat. 5 (maksymalna odległość do   100 m)

Światłowód (wielomodowy): 50/125, 62,5 / 125μm (maksymalna odległość do   2 km)

Fiber (jednomodowy): 8/125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksymalna odległość do   100 km)

Kontrola przepływu
Pełny dupleks: kontrola przepływu IEEE802.3x

Half Duplex: kontroluj przepływ ciśnienia

Dioda LED PWR, FX Link / Act,   TP1 FDX, TP1 Link / Act,   TP2 FDX, TP2 Link / Act
Zasilacz   AC100   ~   240V, DC5V   1A
Temperatura otoczenia 0   ~   + 50C
Temperatura przechowywania -20   ~   + 70 ° C
Wilgotność 5%   ~   90%
Wymiary 27 × 70 ×   93 mm

 

Informacje światłowodowe

Rodzaj

złącze

Rodzaj włókna

Maksymalna odległość

Długość fali

Moc TX

Wrażliwość

Link do budżetu

OFS-SF1T2M

SC

wielomodowy

2 km

850 lub 1310nm

-20 ~ -12dBm

-30dBm

10 dBm

OFS-SF1T2S

SC

tryb pojedyńczy

20 km

1310nm

-14 ~ -8dBm

-32dBm

18dBm

 

   Informacje światłowodowe

Model

Opis produktu

OFS-SF1T2M

10 / 100M   Podwójny przełącznik światłowodowy Ethernet z 2 portami UTP i 1 portem wielomodowym, 850 lub 1310nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do   2 km.

OFS-SF1T2S

10 / 100M   Podwójny przełącznik światłowodowy Ethernet z 2 portami UTP i 1 jednomodowym portem światłowodowym, 1310 lub 1550nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do 20-100 km.

OFS-SF1T2WS

10 / 100M   Przełącznik Ethernet z pojedynczym włóknem z 2 portami UTP i 1 jednomodowym portem światłowodowym, 1310/5050 nm długości fali optycznej, maksymalna odległość światłowodu do 20-100 km.

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817