Przełącznik 2-portowy Gigabit Ethernet 10/100 Mb / s

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: OFS-GSF2T2
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: negotiated
Szczegóły pakowania: Najpierw zapakowane w pudełko, a następnie wzmocnione kartonem do pakowania zewnętrznego
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 10000 sztuk miesięcznie
Pamięć temperatury przechowywania:: -20 ° C + 70 ° C Wilgotność: 5% ~ 90%
Szybkość przesyłania danych: 10/100 / 1000M Pamięć bufora ramki: 512 KB pamięci RAM
porty: Dwa porty RJ45 i dwa gniazda SFP Pasmo: 12G
Moc: AC110-240V Temperatura otoczenia: 0 ~ + 50 ° C
High Light:

fiber optical switch

,

optical fiber switch

Przełącznik Ethernet 10/100 Mb / s 2 port, przełącznik Gigabit Ethernet 12 GB 512 Kb pamięci RAM

pakowanie i dostawa

Szczegóły pakowania: 20 sztuk / karton 48,5 * 32,5 * 34 cm / karton, 10 kg / karton
Szczegóły dostawy: 1-7 dni po oder potwierdzić

Dane techniczne

1.EEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T i 1000Base-SX / LX
2. Małe zużycie energii (3 W), niskie ciepło, dobra stabilność
3.CE, FCC
4,3 ~ 5 dni

 

OFS-GSF02T02 4-portowy przełącznik Gigabit Ethernet z dwoma portami 10/100 / 1000M UTP i dwoma gniazdami 1000M SFP. Użytkownicy końcowi mogą korzystać z różnych modułów SFP zgodnie z jego wymaganiami, na przykład: 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000Base-LX itp. Produkt posiada stabilną wydajność, doskonałą jakość i rozsądną cenę dzięki przyjęciu najnowszego układu scalonego z USA i wysoka jakość transceiverów. Ma zastosowanie w małych wzorach światłowodu Ethernet.

 

Główne cechy

Dwa porty RJ45 i dwa gniazda SFP. Może konwertować sygnały optyczno-elektryczne Ethernet między 10/100 / 1000M portów UTP i 1000M portów światłowodowych i przełączać sygnały Ethernet między portem a portem.

Funkcja automatycznej negocjacji obsługuje porty UTP do auto 10/100 / 1000M i Full Duplex / Half Duplex.

Ochrona przed burzą

Obsługuje VLAN i QoS

Obsługuje maksymalnie 1536 bajtów ramki

Mały pobór mocy (3W), niskie ciepło, dobra stabilność

 

Specyfikacja techniczna

Standardy operacyjne IEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T i 1000Base-SX / LX
Adres MAC 1K
Pamięć bufora ramki 512 KB pamięci RAM
Pasmo 12 G, mogą być przesyłane w celu uzyskania nieblokującej prędkości drutu
Kabel Kabel UTP: Cat. 5 (maksymalna odległość do 100 m)
wielomodowy Fibre 50/125, 62,5 / 125μm (maksymalna odległość do 224 / 550m)
jednomodowy Fibre 8/125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksymalna odległość do 100 km)
Kontrola przepływu

Pełny dupleks: kontrola przepływu IEEE802.3x

Half Duplex: kontroluj przepływ ciśnienia

Moc AC110-240V
Temperatura otoczenia 0 ~ + 50 ° C
Temperatura przechowywania -20 ° C + 70 ° C
Wilgotność 5% ~ 90%
Wymiary 27 (h) x 125 (W) x 85 (1) mm

Szczegóły zamówienia

Model

Opis produktu

OFS-GSF02T02

Cztery porty Gigabit Ethernet Switch z dwoma portami RJ45 10/100/1000M i dwoma gniazdami 1000M SFP.

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817