SFP Dual Mode 2 Port Fiber Media Converter 256K 10 / 100 / 1000M , External PS

Podstawowe informacje
Place of Origin: Guangdong, China(Mainland)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: CE,FCC
Model Number: OFS-GAS-2
Minimum Order Quantity: 2 pieces
Cena: negotiated
Packaging Details: 26 (high) x 70 (width) x 93 (length) mm
Delivery Time: 3-5 Working Days after Payment Received
Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Supply Ability: 10000 Pieces per Month

SFP Dual Mode 2-portowy konwerter światłowodowy 256K 10/100 / 1000M, zewnętrzny PS

pakowanie i dostawa

Szczegóły pakowania: Zgodnie z wymaganiami klienta
Szczegóły dostawy: 3-5 dni po otrzymaniu płatności

Dane techniczne

Obsługuje VLAN i QoS Obsługuje ramkę o maksymalnej długości 1536 bajtów Mały pobór mocy (3 W), niskie ciepło, dobra stabilność

Przełącznik światłowodowy Ethernet 10/100 / 1000M
 
Cztery porty światłowodu Ethernet 10/100 / 1000M z dwoma portami UTP 10/100 / 1000M i dwoma gniazdami SFP 1000M. Użytkownicy końcowi mogą korzystać z różnych modułów SFP zgodnie z jego wymaganiami, na przykład: 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000Base-LX itp.


Główne cechy


   Obsługuje VLAN i QoS
Obsługuje ramkę o maksymalnej długości 1536 bajtów

Dwa porty RJ45 i dwa gniazda SFP. Może konwertować optyczne - elektryczne sygnały Ethernet między portami UTP 10/100 / 1000M a portami światłowodowymi 1000M i przełączać sygnały Ethernet między portem a portem.
     Funkcja automatycznej negocjacji obsługuje porty UTP do auto 10/100 / 1000M i Full Duplex / Half Duplex.
     Ochrona przed burzą
     Mały pobór mocy (3 W), niskie ciepło , dobra stabilność
 
Specyfikacja techniczna

Standardy operacyjne IEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T i 1000Base-SX / LX
  Adres MAC 1 tys
Pamięć bufora ramki 512 KB pamięci RAM
Pasmo 12 G, może być przesyłany w celu osiągnięcia nieblokującej prędkości drutu
Kabel Kabel UTP: Cat. 5 (maksymalna odległość do 100 m)
światłowód wielomodowy: 50/125, 62,5 / 125 μm (maksymalna odległość do 224/550 m)
jednomodowy Światłowód: 8/125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksymalna odległość do 100 km)
Kontrola przepływu Pełny dupleks: kontrola przepływu IEEE802.3x
Half Duplex: kontrola przepływu ciśnienia pieczenia
Moc

AC100 ~ 240 V.

50 ~ 60 Hz; DC5V 2A

Temperatura otoczenia 0 ~ + 50 ° C
Temperatura przechowywania -20 ~ + 70 ° C
Wilgotność

5% ~ 90%

Wymiary 27 (h) × 125 (W) × 85 (l) mm


Szczegóły zamówienia
 

Model

Opis produktu

OFS-GAS-2

Cztery porty Przełącznik Ethernet 10/100 / 1000M z dwoma portami RJ45 i dwoma gniazdami 1000M SFP.

Szczegóły kontaktu
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817