Skontaktuj się z nami
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817

Przełącznik przemysłowy proszę wybrać OPTFOCUS

July 30, 2019

W ostatnich latach inwestycje w przemysł komunalny stale rosną, a czysta energia i oczyszczanie ścieków stały się gorącymi miejscami dla inwestycji. W przemyśle komunalnym, takim jak energia elektryczna, zaopatrzenie w wodę i gaz, inteligentny rozwój automatycznych systemów odczytu i monitorowania liczników jeszcze bardziej zwiększy popyt na inwestycje komunikacyjne, a rynek przemysłowych przełączników przemysłowych będzie nadal rósł.

Największą zaletą krajowych przełączników przemysłowych są wysokie koszty. Jest to również zgodne z zapotrzebowaniem rynku w branży bezpieczeństwa, więc wraz ze wzrostem zapotrzebowania na przełączniki przemysłowe w branży bezpieczeństwa, krajowi producenci przełączników przemysłowych szybko rosną. Wraz z rozwojem technologii przełączników domowe przełączniki Ethernet przemysłowe wkrótce staną się głównym nurtem produktów transmisyjnych w branży bezpieczeństwa.

Według Centrum Badań Rynku Industrial Ethernet to wydajna sieć lokalna, która jest ważną częścią nowoczesnych systemów produkcji automatyki przemysłowej, niezależnie od tego, czy chodzi o transmisję danych z czujników, czy sterowanie urządzeniami produkcyjnymi itp. Stanowią one podstawową sieć sterowania. Jest to jeden z ważnych powodów, dla których Ethernet przemysłowy jest coraz częściej wykorzystywany w produkcji zautomatyzowanej.

Przełączniki przemysłowe muszą dostosować się do surowych wymagań środowiskowych w zakresie jakości przemysłowej, elastycznej sieci: wysoka niezawodność, wysoka skalowalność, redundancja sieci: zapewnienie niezawodności danych w czasie rzeczywistym, redundancja mocy o wysokiej niezawodności, obsługa VLAN, kontrola emisji i zwiększone bezpieczeństwo sieci, uproszczenie sieci zarządzanie, a niektóre wymagają funkcji zarządzania siecią, aby umożliwić zdalne zarządzanie urządzeniami.

Po ponad dekadzie rozwoju firma OPTFOCUS przekształciła się z oryginalnego transceivera światłowodowego w szereg produktów transmisji optycznej, w tym przełączniki PoE klasy przemysłowej, przełączniki Ethernet przemysłowe, systemy EPON, przełączniki światłowodowe i przemysłowe przełączniki Ethernet montowane na szynie. Uzyskaj dostęp do urządzenia. Produkty w całym kraju, w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego, radia i telewizji, telekomunikacji, bankowości, nieruchomości, energii i energii, tranzytu kolejowego, mostów autostradowych, lotnisk i innych systemów sieciowych, były wykorzystywane w dużej liczbie. Oparcie się na silnej sile technicznej, stabilnej wydajności produktu, dobrej obsłudze posprzedażnej i dojrzałych rozwiązaniach systemowych zostało powszechnie uznane na rynku.

Nasze produkty sprzedają się dobrze na całym świecie, w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Dubaju, Indiach, Brazylii, Rosji, Singapurze i tak dalej.

Wybierz przemysłowy przełącznik PoE OPTFOCUS, nie będzie! Pomysłowość, nie zapominając o pierwotnym sercu, ponad dziesięć lat, koncentruje się na transmisji. Wiem, że nadal chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do połączenia: + 86-18126089476.