Skontaktuj się z nami
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817

Przełączniki przemysłowe są szerzej stosowane w zabezpieczeniach

October 30, 2020

Jako szczególny rodzaj przełączników sieciowych, przełączniki przemysłowe zostały szybko spopularyzowane w dziedzinie bezpieczeństwa, a liczba zastosowań gwałtownie rośnie.W dzisiejszych czasach w przemyśle do definiowania różnych poziomów priorytetów ramek Ethernet używa się zwykle specjalnych przełączników przemysłowych, tak aby żądane informacje mogły być przesyłane z największą prędkością.Mówiąc o tym, zauważ, że pojawił się nowy termin techniczny, przełącznik przemysłowy.

 

Przełączniki przemysłowe mają nie tylko trwałą konstrukcję do pracy w trudnych warunkach przemysłowych, ale mają również wiele przydatnych funkcji zarządzania i monitorowania.

 

Produkty przełączników przemysłowych mają następujące cechy:

1. Nadmiarowe wejście zasilania, zapobiega pojedynczej awarii zasilania.

2. Topologia pierścienia, zapewnianie nadmiarowych ścieżek.

3. Wbuduj części o wysokiej jakości i niezawodności, aby zapewnić długi średni czas bezawaryjności.

4. Może być stosowany w ponadstandardowych warunkach temperaturowych, takich jak - 40 ~ 75 ℃.

5. Mocna i trwała powłoka oraz dobra odporność na temperaturę.

6. Zgodność ze specyfikacjami przemysłowymi (CE FCC UL, itp.) Oraz przejście rygorystycznych testów, takich jak uderzenie, upadek i wstrząsy.

 

Zastosowanie tych technologii bezpieczeństwa napotka wielkie trudności w czasie rzeczywistym i kosztach.Obecnie zastosowanie i projektowanie przemysłowego Ethernetu opiera się głównie na praktyce inżynierskiej i doświadczeniu.Główną częścią sieci jest transmisja danych między systemem sterowania a stacją operacyjną, stanowiskiem systemu optymalizacji, stanowiskiem zaawansowanej kontroli i serwerem bazodanowym.Obciążenie sieci jest stabilne i okresowe.

 

SHENZHEN OPTFOCUS TECHNOLOGY CO., LTD.po ponad dziesięciu latach rozwoju, od początkowego konwertera mediów do serii produktów do transmisji optycznej, w tym przełącznika PoE, przełącznika przemysłowego, systemu EPON & GPON & XPON, skrzynki FTTH, rozdzielacza PLC itp. Produkty są na całym świecie, w bezpieczeństwie publicznym, radiu i telewizji, telekomunikacji, bankowości, nieruchomościach, energetyce i transporcie kolejowym, autostradach, mostach, tunelach, lotniskach i innych systemach sieciowych.Oparcie się na silnej sile technicznej, stabilnej wydajności produktu, dobrej obsłudze posprzedażnej i dojrzałych rozwiązaniach systemowych zostało szeroko rozpoznane na rynku.